Nastolatek z ThunderFlash zauważony

Tym decyzją kibiców okazał się Mateusz "asran" Niewiatowski z ThunderFlash. Zaledwie 19-letni gracz pokonał wielu o wiele bardziej doświadczonych od siebie rywali! Wszak poza nim nominowani byli m.in. Dominik "GruBy" Świderski z FurryFury Ungentium czy też Michał "snatchie" Rudzki z AGO Esports. Ponadto szansę na wyróżnienie mieli również Łukasz "azizz" Kałkowski z MAD DOG'S PACT oraz Łukasz "mwlky" Pachucki z Forsaken, który kilka tygodni temu został wybrany MVP pierwszej kolejki. Ale ostatecznie padło właśnie na asrana, który do ostatnich chwil walczył z mwlkym, ale finalnie wyprzedził go o zaledwie dwa głosy. Rywalizacja była więc niezwykle wyrównana.

Ale też nic dziwnego, że Niewiatowski zwrócił na siebie uwagę. Wszak jego ThunderFlash na ten moment znajduje się w czołówce grupy B, wyprzedzając przy tym Ungentium, PGE Turów Zgorzelec oraz Illuminar Gaming. A skoro o Illuminar mowa – to właśnie ten zespół w mijającym tygodniu został boleśnie skarcony przez asrana. Nastolatek poprowadził swój zespół do spokojnego triumfu w stosunku 16:10, samemu zdobywając przy tym aż 28 eliminacji! W tym miejscu warto wspomnieć, że dla byłego gracza Izako Boars to kolejne w ostatnim czasie wyróżnienie. Wszak niedawno został on również zaproszony przez Neila "NeiLa_M" Murphy'ego do FACEIT Pro League Challenger,.

ESL MP wracają już za chwilę

Kolejne spotkania w ramach ESL Mistrzostw Polski Jesień 2022 odbędą się już 26 września, bo to właśnie wtedy ruszy piąty tydzień zmagań. Po więcej informacji na temat rozgrywek zapraszamy do naszej relacji tekstowej, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.