paTiTek poza EXCEL

Rozpad składu dotknął także EXCEL ESPORTS. Wczoraj zakończyły się kontrakty trzech zawodników tej formacji, a byli to Muhammad "Moe40" Hariff, Tyler "Foxie" Lowton oraz nasz rodak, Patryk "paTiTek" Fabrowski. Brytyjska organizacja ma za sobą całkiem udany rok, ponieważ zwyciężyła w obu edycjach VRL Northern Europe: Polaris. XL od dawna było już w czołówce swojego regionu, ale tym razem ewidentnie zdominowało konkurencję. Tego nie można jednak powiedzieć o rywalizacji na europejskiej już scenie, ponieważ podczas VRL Finals paTiTek i spółka nie wydostali się nawet z grupy.

Nie zmienia to jednak faktu, że EXCEL skompletowało świetny skład i razem z nim szturmem podbiło 2022 rok na północnoeuropejskiej scenie. No i cóż, te podboje wczoraj przeszły już do historii razem z odejściem większości graczy. Fabrowski bez wątpienia będzie szukał zespołu, z którym będzie mógł rywalizować w nadchodzącym VCT 2023. Czy to mu się uda? Przekonamy się już wkrótce. Warto zaznaczyć, że Polak niejednokrotnie miał okazję występować w turniejach najwyższego tieru.

Na początku swojej kariery w VALORANCIE reprezentował przecież barwy G2 Esports i razem z Samurajami bardzo długo dominował konkurencję na wszystkich najważniejszych wydarzeniach. Jego przygoda z tą organizacją skończyła się wraz z jego transferem do Teamu Heretics, gdzie przebywał aż do stycznia 2022 roku. Ostatnim jak dotychczas przystankiem w jego karierze było właśnie wyżej wspomniane XL.