AGO ROGUE na dobrej drodze do awansu

Jako pierwsi na Polach Sprawiedliwości zameldują się zawodnicy AGO ROGUE oraz devils.one. W minionym tygodniu Ultraliga Super Pucharu RGO niespodziewanie musiało uznać wyższość Illuminar Gaming, przegrywając spotkanie 0:2. Nie była to jednak porażka rozstrzygająca o losach ekipy Jakuba "Sinmivaka" Ruckiego. W meczu o życie natomiast Diabły zdołały zaskoczyć Iron Wolves i również wynikiem 2:0 zapewniły sobie miejsce w meczu o wyjście z grupy A. Nie ma co ukrywać, że murowanym faworytem tego zestawienia są wicemistrzowie Polski. Mimo to jak już pokazały m.in. rezultaty w drugim ze zbiorów, nigdy nie można być niczego pewnym.

Skoro już o grupie B mowa, to tutaj w pojedynku o bilet do półfinałów autorzy największej rewelacji ostatniego tygodnia – Grypciocraft Esports – zawalczą z Gentlemen's Gaming. Obie ekipy na swojej drodze zdołały pokonać Zero Tenacity, lecz to formacja Szymona "Kanny" Kawęckiego dostąpiła zaszczytu wyeliminowania złotych medalistów Ultraligi z turnieju. Obie drużyny też zaliczyły porażki z Forsaken. Co ciekawe wszystkie te mecze zakończyły się wynikami 2:1. Głównie zatem dlatego bardzo trudno jest wytypować faworyta tej potyczki. Oczywiście, większe doświadczenie w rywalizacji zwłaszcza na wyższym poziomie mają Dżentelmeni. Nie mogą oni jednak zlekceważyć jeszcze niedawnych drugoligowców, którzy z pewnością będą chcieli raz jeszcze pokazać, że są w stanie toczyć bój w pierwszej klasie rozgrywkowej na równym poziomie.

Dzisiejsze pojedynki Ultraliga Super Pucharu:

3 listopada
17:00 AGO ROGUE AGO ROGUE vs devils.one BO3
20:00 Gentlemen's Gaming Gentlemen's Gaming logo vs Grypciocraft Esports BO3

Pierwsze spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00. Rozgrywki będzie można śledzić na kanale Polsat Games na Twitchu oraz YouTube.