Carzzy z powrotem w domu

Carzzy jest jedną z tych osób, które już w młodym wieku dały się poznać jako wyśmienici gracze League of Legends. Do League of Legends European Championship udało mu się dostać zaledwie w wieku 17 lat, a niespełna rok później reprezentował Stary Kontynent na Mistrzostwach Świata 2020. Podczas dwóch lat współpracy z MAD Lions Czech niesamowicie rozwinął swoje umiejętności, a przy okazji dwukrotnie udało mu się stanąć na najwyższym miejscu podium europejskiej ligi.

Rok 2022 w jego przypadku należał jednak do tych nieudanych. Próba utworzenia superdrużyny pod banderą Teamu Vitality zakończyła się fiaskiem, bo Pszczoły z trudem walczyły o lokaty w środkowej części tabeli. Nikt chyba nie spodziewał się tak słabych wyników, bo VIT w styczniu stawiane było w roli dominanta Europy i godnego reprezentanta regionu.

Po nieudanym projekcie nadszedł jednak czas powrotu. Jak podaje LEC Wooloo, Carzzy w przyszłym roku ponownie ma obrać rolę strzelca MAD Lions. Nieznani są jednak potencjalni sojusznicy Czecha na rok 2023. Choć teoretycznie żadnemu z graczy, którzy reprezentowali MAD ostatnimi miesiącami, nie kończy się kontrakt, mało prawdopodobne jest, że wszyscy pozostaną w organizacji.

Tak zgodnie z plotkami prezentować się będzie skład MAD Lions w roku 2023:

MAD Lions
Matyáš "Carzzy" Orság