MAD DOG'S PACT 22 : 19
(Vertigo)
FurryFury Ungentium

FurryFurry Ungentium grające w ataku świetnie weszło w mecz, ponieważ zarówno pistoletówkę, jak i rundę anty-force zgarnęło bez większych problemów. O dziwo to na rundzie ekonomicznej rywala pojawiły się aż trzy straty. Kiedy doszło do pojedynku na pełnym wyposażeniu, widać było gołym okiem skutki ostatniego nerfa m4a1-s, gdyż aż czterech antyterrorystów sięgnęło po odpowiednik tego karabinu bez tłumika. W dodatku pierwszy punkt ekipa CT zdobyła dopiero przy wyniku 0:5. Jednak podopieczni Macieja "Luza" Bugaja momentalnie odpowiedzieli, a MAD DOG'S PACT znowu zmuszone zostało do oszczędzania. Drużyna atakująca cały czas kontrolowała przebieg spotkania. Nawet jeśli oddawała entry fraga to i tak znajdywała sposób by wrócić do gry, a do zmiany stron przegrała tylko dwie rundy.

Na domiar złego Dawida "lunAtica" Cieślaka i spółki drugą połowę również lepiej zaczęło Ungentium. Chociaż udało się podłożyć bombę, co dało możliwość terrorystom zakupu karabinów i wygrania następnych potyczek. Co więcej, zmniejszali oni regularnie straty do rywala. W mgnieniu oka z 3:13 zrobiło się 8:13. A to nie był koniec, ponieważ ekonomia ekipy CT była zrujnowana. Co chwila musiała grać na pistoletach, a gdy sięgała po lepszy ekwipunek, nie potrafiła powodować strat u przeciwnika. Gdy obie formacje osiągnęły dwucyfrowy rezultat, doszło do przełamania na 10:14, lecz nie zatrzymało to PACTU. Cała przewaga Ungentium stopniała, a do tego to ich oponenci mieli jedyny punkt mapowy w regulaminowym czasie, którego jednak nie wykorzystali. Dogrywkę otworzył samodzielnie Maciej "Bielany" Biliński, trafiając ace'a. Odpowiedział na to GruBy, który w sytuacji jeden na dwóch rozbroił bombę w granacie dymnym. Paradoksalnie to drużyna broniąca kończyła połowę 2:1. I takim samym rezultatem kończyła się druga część doliczonych rund. MAD DOG'S PACT wygrało trzy następne starcia i po jednej porażce zamknęło spotkanie 22:19

Statystyki z tego meczu:

Gracz Łącznie K/D Ratio
Sebastian "fr3nd" Kuśmierz 36:22 1,5
Patryk "Sidney" Korab 36:26 1,38
Patryk "ponczek" Wites 33:28 1,18
Maciej "Bielany" Biliński 33:30 1,1
Wojciech "Prism" Zięba 28:26 1,08
Łukasz "azizz" Kałkowski 32:32 1
Dominik "GruBy" Świderski 29:31 0,94
Bartosz "bnox" Niebisz 25:29 0,86
Mateusz "M4tthi" Szambelan 23:30 0,77
Dawid "lunAtic" Cieślak 15:34 0,44

Wszystkie mecze ESL MP wraz z polskim komentarzem oglądać będzie można w ESL.TV Polska. Po więcej informacji na temat ESL Mistrzostw Polski Jesień 2022 zapraszamy do naszej relacji tekstowej.