fot. ESL/Adam Łakomy
Counter-Strike

Anonymo wygrywa z LODIS i wyprzedza je w tabeli ESL MP

Andrzej Kowalski21.11.2022, godz. 20:26

Drugi mecz w ramach ostatniej kolejki ESL Mistrzostw Polski rozgrywał się pomiędzy Anonymo Esports oraz LODIS. Chociaż Anonimowi dość słabo weszli w ten mecz, to ostatecznie pokonali rywali i wyprzedzili ich w tabeli.

Anonymo Esports 16 : 10
(Vertigo)
LODIS

Runda pistoletowa bardzo gładko rozegrana ze strony LODIS pozwoliła tej ekipie zbudować sobie małą przewagę ekonomiczną. Anonimowi próbowali się odgryźć już w następnej potyczce, ale po wyrównanej walce musieli oddać kolejny punkt. Anonymo znalazło odpowiedź dopiero po pierwszym pełnym zakupie w czwartej rundzie. Jakub "nestee" Lempart wraz z kolegami w pewnym momencie stracili kontrolę w ataku i znaleźli się w opłakanej sytuacji pod względem ekonomii. ANM wyrównało wynik, a do końca pierwszej połowy przejęło inicjatywę. Tablica wyników przed zamianą stron wskazywała 10:5.

Druga pistoletówka po raz kolejny poszła na konto LODIS. Anonimo jednak sprawnie odpowiedziało w następnej rundzie, kontrolując pochylnię i zdobywając punkt. Tomasz "freo" Wolski nie mógł odblokować się w tym spotkaniu i do 18. rundy miał tylko cztery fragi. Na drugim biegunie był za to Arek "Vegi" Nawojski, który skolekcjonował wówczas aż 19 zabójstw. Zawodnicy grające ze strony CT zdołali zebrać siły na jeszcze jeden zryw, w którym kilkakrotnie pokonali rywali. nestee w 23. rundzie ograł rywala w sytuacji jeden na jednego i wszystko wskazywało na powrót LODIS do tego meczu. W kluczowej sytuacji Vegi wykazał się zimną krwią, wygrywając 25. rundę. Przeciwnicy nie mieli pieniędzy i musieli uznać wyższość Anonimowych.

Wszystkie mecze ESL MP wraz z polskim komentarzem oglądać będzie można w ESL.TV Polska. Po więcej informacji na temat ESL Mistrzostw Polski Jesień 2022 zapraszamy do naszej relacji tekstowej.