TSM wita dwóch nowych graczy

Wyjściowy skład nie różni się w ogromnym stopniu względem tego, co mogliśmy oglądać jeszcze kilka miesięcy temu podczas LCS 2022 Championship. Zmianom nie uległy pozycje toplanera, midlanera oraz wspierającego, gdzie w dalszym ciągu występować będą odpowiednio Colin "Solo" Earnest, Huang "Maple" Yi-Tang i Jonathan "Chime" Pomponio. Inaczej sprawa ma się natomiast z rolami dżunglera oraz botlanera.

U boku Chime'a grać będzie Toàn "Neo" Trân, który miał już okazję zadebiutować w północnoamerykańskiej lidze jako zawodnik OpTic Gaming (grając wówczas pod pseudonimem "Asta"), natomiast ostatnie dwa lata spędził już w Dignitas. Wyniki były jednak dalekie od ideału, bowiem formacja Wietnamczyka częściej zajmowała lokaty na samym dnie zestawienia, niż realnie walczyła o trofeum.

W dżungli TSM-u znajdziemy natomiast zawodnika, dla którego będzie to pierwsza okazja do zaprezentowania się w LCS. Mowa o Lee "Bugim" Seong-yeopie dotychczas występującym na scenie japońskiej, w południowo-wschodniej Azji oraz w Ameryce Łacińskiej. W zeszłym roku mieliśmy nawet okazję oglądać go podczas Worlds 2021 w barwach V3 Esports, aczkolwiek większym osiągnięciem było Mid-Season Invitational 2019, które Flash Wolves Bugiego zakończyło na piątej lokacie.

Tak prezentuje się skład TSM-u na LCS 2023:

tsm logo Colin "Solo" Earnest
Lee "Bugi" Seong-yeop
Huang "Maple" Yi-Tang
Toàn "Neo" Trân
Jonathan "Chime" Pomponio
Wong "Chawy" Xing Lei