Dwaj gracze dołączają do Forsaken

I dziś wiemy już, kto będzie w nim bronić środkowej alei. Forsaken oficjalnie potwierdziło bowiem transfer Lachezara "Fenz1ego" Ilieva, który nigdy wcześniej nie występował jeszcze w naszym regionie. Do sierpnia Bułgar był natomiast związany z Esport Empire z Włoch, ale przygoda ta nie była zbyt owocna, bo Fenz1 pełnił głównie rolę zmiennika. Więcej okazji do pokazania swoich umiejętności miał w miksie Pravda Esports, wraz z którym dwukrotnie dobrnął do czołowej czwórki eliminacji do A1 Gaming League. To jednak nie wystarczyło, by Iliev i spółka zapewnili sobie awans. Tak więc teraz bułgarski midlaner będzie musiał wznieść się na wyżyny swoich umiejętności, by udowodnić, że jednak stać go na grę na poziomie EMEA Regionalnych Lig.

Pomoże mu w tym Brezeanu "Gaarfield" Corneliu Alexandru, rumuński wspierający, który minione miesiące spędził w Nexus KTRL. Z drużyną tą awansował nawet do Esports Balkan League, ale to byłoby na tyle, jeżeli chodzi o jego osiągnięcia. Co ważne, podobnie jak Fenz1, Gaarfield nigdy dotąd nie grał w UL. Niemniej Bułgar i Rumun będą mogli liczyć prawdopodobnie ma pomoc bardziej doświadczonych kolegów.

Kolejne ogłoszenia kwestią czasu

Bo chociaż samo Forsaken nie ogłosiło jeszcze nazwisk pozostałych nowych nabytków, to ich kontrakty pojawiły się już w Global Contract Database. Dzięki temu wiemy, że do formacji po krótkiej przerwie powrócą Tomas "Jaunatis" Janaudis oraz Rolf "Ruf" Hein. Litwin i Estończyk grali dla Opuszczonych już w 7. sezonie Ultraligi, ale ostatnio próbowali swoich sił odpowiednio we Włoszech oraz na Bałkanach, niemniej bez sukcesów. W formacji pracował też nowy trener, Patryk "LastSurvivor" Węclewicz, podczas gdy broniący górnej alei Antero "PapiTeero" Baldaia z Portugalii będzie kolejnym ultraligowym debiutantem.

Skład Forsaken będzie prawdopodobnie wyglądać tak:

Antero "PapiTeero" Baldaia
Tomas "Jaunatis" Janaudis
Lachezar "Fenz1" Iliev
Rolf "Ruf" Hein
Brezeanu "Gaarfield" Corneliu Alexandru
Patryk "LastSurvivor" Węclewicz