Mecz weteranów i trudna przeprawa dla Inspireda

Drugą kolejkę LCS rozpocznie starcie dwóch drużyn z bilansem 2-0. Zaskakujące CLG zmierzy się ze stawianym w roli faworyta Cloud9. Następnie najmocniejsze na papierze FlyQuest podejmie na razie słabo prezentujących się Golden Guardians. Ciekawiej zapowiada się trzecia dzisiejszej nocy potyczka, ponieważ będziemy świadkami meczu weteranów po obu stronach Summoner's Rfitu. Dignitas z Lucasem "Santorinem" Tao Kilmerem i Nicolajem "Jensenem" Jensenem zagra z 100 Thieves, gdzie występują Søren "Bjergsen" Bjerg oraz Yiliang "Peter" "Doublelift" Peng.

Potem odbędzie się mecz dwóch drużyn z dwoma porażkami na koncie. I o ile Immortals Progressive rzeczywiście nie mają najlepszego składu, tak Team Liquid Honda, gdzie gra między innym Hong "Pyosik" Chang-hyeon, jest olbrzymim negatywnym zaskoczeniem. Także dla TL będzie to okazja, by rozpocząć punktowanie. Na koniec Evil Geniuses podejmą TSM. Kacper "Inspired" Słoma i spółka skończyli ostatni tydzień z dorobkiem 1-1, a tymczasem rywale mają na koncie już dwie wygrane. Mimo to lekkim faworytem są Źli Geniusze z uwagi na dużo lepsze wyniki w zeszłym roku.

Hit na początek drugiego dnia

Drugi dzień drugiej kolejki wiosennego LCS 2023 rozpocznie się hitowym starciem. FlyQuest zmierzy się z Cloud9, więc można spodziewać się fajerwerków. Później Evil Geniuses podejmą Dignitas i będzie to mecz, w którym ekipa Inspireda powinna wygrać, jeśli chce walczyć o najwyższe pozycje w lidze. Następnie TSM zagra z 100 Thieves i tutaj trudno wskazać faworyta. Łatwiej z tym będzie w trzecim spotkaniu, gdyż Team Liquid Honda stanie naprzeciwko Golden Guardians. Za to w ostatniej odsłonie tej nocy Immortals Progressive zmierzy się z CLG.

Harmonogram drugiej kolejki LCS:

2 lutego
23:00 CLG vs Cloud9 BO1
3 lutego
00:00 FlyQuest vs Golden Guardians BO1
01:00 Dignitas vs 100 Thieves BO1
02:00 Immortals Progressive vs Team Liquid Honda BO1
03:00 TSM vs Evil Geniuses BO1

23:00 FlyQuest vs Cloud9 BO1
4 lutego
00:00 Dignitas vs Evil Geniuses BO1
01:00 TSM vs 100 Thieves BO1
02:00 Team Liquid Honda vs Golden Guardians BO1
03:00 Immortals Progressive vs CLG BO1

Wszystkie mecze LCS 2023 Spring będziecie mogli obejrzeć na LoL Esports.