tudsoN i szejn zawalczą o RMR-a

Okazuje się bowiem, że do boju, ale na Bliskim Wschodzie, przystąpią Filip "tudsoN" Tudev oraz Hubert "szejn" Światły, którzy przywdziewać będą barwy emirackiej organizacji Divine Vendetta. – Zostałem zapytany, czy chcę przylecieć do Dubaju na Middle East RMR Qualifier. Najpierw nie bylem pewny, ale potem zobaczyłem, że główny RMR jest w Mongolii i pomyślałem, że to zajebiście. Zabrałem ze sobą szejna i postaramy się dostać na tego RMR-a! [...] Start kwali 22, gramy pod Divine Vendetta. Wszystko nam opłacili, wiec dziękuję im bardzo. Ogólnie jest tu przepięknie, więcej zdjęć i filmików będę dodawał na swojego Instagrama – przyznał tudsoN we wpisie opublikowanym w mediach społecznościowych.

Burzliwe losy Polaków

Obaj Polacy pozostają obecnie bez stałego zatrudnienia. Tudev jeszcze w maju 2022 roku rozstał się z Anonymo Esports, na co wpływ miały również jego problemy zdrowotne. Potem 22-latek przez pewien czas występował w międzynarodowym miksie FANTASY, wraz z którym zagrał nawet na RMR-ze przed Intel Extreme Masters Rio 2022. Z kolei pod koniec minionego sezonu jako zmiennik wspomagał 9INE, zastępując Grzegorza "SZPERA" Dziamałka. Jeżeli zaś chodzi o Światłego, to ten we wrześniu 2022 opuścił akademię MOUZ i jako jedyny jej członek nie znalazł stałego zatrudnienia. Przez moment wydawało się, że zaangażować może go Illuminar Gaming, ale po okresie stand-inowania 21-letni gracz opuścił formację spod znaku błękitnego oka.

Co ciekawe, tudsoN i szejn mieli już okazję zaliczyć oficjalny występ w Divine Vendetta. Miało to miejsce podczas niedawnego MESL Ultimate Cup Season 7, które zakończyło się triumfem ich zespołu. Partnerami naszych rodaków byli wówczas Saad "PokemoN" Ahmed, Stefan "Lacore" Paunović oraz Ahmed "Ejram" Hayder, którzy będą współtworzyć skład także w trakcie bliskowschodnich eliminacji do RMR-a – ich otwarty etap odbędzie się 22 i 23 lutego, podczas gdy zamknięte zmagania przewidziano na 24-26 lutego. Ostatecznie po awans na azjatyckie Regional Major Ranking w Ułan Bator sięgną dwie najlepsze drużyny.