Evil Geniuses zapowiadają zmiany

Dziś Inspired ma za sobą trzy splity w League of Legends Championship Series. Najlepszy był ten pierwszy, który zakończył się triumfem Evil Geniuses, drużyny naszego rodaka, wiosną 2022 roku. Latem EG podtrzymało dobrą passę i finiszowało w fazie zasadniczej na szczycie, ale tylko po to, by w decydującym momencie sezonu 2022 rozczarować i skończyć na najniższym stopniu podium. Ale to nic, bo tegoroczna wiosenna kampania zakończyła się dla Słomy i jego kompanów jeszcze gorzej, bo dopiero na czwartej lokacie. I niewykluczone, że Polak nie będzie miał już szansy, by poprawić ten rezultat.

Evil Geniuses jest bardzo dumne ze swojego zaangażowania w poziom rywalizacji oraz rozwój talentów. W związku z wynikiem wiosennego splitu 2023 dokonamy zmian w składzie, które będą w pełni oddawać nasze zaangażowanie. Będziemy w dalszym ciągu informować o dalszych krokach, jednocześnie budując zespół i przygotowując się do letniego splitu – możemy wyczytać w komunikacie, który ukazał się w mediach społecznościowych organizacji. Nieco więcej światła na możliwe ruchy kadrowe rzucił jednak Alejandro "anonimotum" Gomis z BLIX.GG, według którego w EG dojdzie do prawdziwej kadrowej rewolucji.

Inspired na wylocie?

Poza drużyną ma bowiem znaleźć się aż czterech z pięciu jej dotychczasowych członków! Jedynym, który zachowałby swoje miejsce, miałby być Joseph "Jojopyun" Pyun, podczas gdy Kim "Ssumday" Chan-ho, Victor "FBI" Huang, Philippe "Vulcan" Laflamme i Inspired musieliby szukać nowych pracodawców. Ba, jak podaje anonimotum, Słoma miał już nawet zacząć rozważać swoje opcje na nadchodzący split, a w grę wchodzą zarówno pozostanie za oceanem w LCS, jak i powrót do Europy, by ponownie zasmakować rywalizacji w LoL EMEA Championship.