kennyS zostaje w Falcons

kennyS trafił do Falcons w listopadzie ubiegłego roku, czym zakończył trwający aż 20 miesięcy okres bez gry, który spędził na ławce rezerwowych w G2 Esports. Z angażem 27-latka wiązano spore nadzieje, bo z jednej strony mowa tutaj o jednym z najlepszych snajperów w historii CS:GO, a z drugiej miał on ponownie spotkać się z Nathanem "NBK-em" Schmittem, z którym w przeszłości świętował już zdobycie mistrzostwa świata. Niemniej Falcons na BLAST.tv Paris Major 2023 ostatecznie się nie dostali, a sam Schrub wypracował mało okazały rating 0,85. Wobec tego nie dziwi fakt, iż potwierdziły się niedawne plotki, a kennyS, chociaż pozostał w Falcons, to już nie jako czynny gracz, a twórca treści.

Jestem naprawdę wdzięczny za daną mi szansę – przyznał doświadczony zawodnik w swoim oświadczeniu. – Miałem możliwość zawalczyć o awans i występ na ostatnim Majorze CS:GO, który będzie mieć miejsce w mojej ojczyźnie. Niestety nie udało się, to bolesne i pozostanie to jednym z największych rozczarowań w mojej karierze. Niemniej pokazało mi to, że pomimo długiego czasu poza rywalizacją jestem w stanie wrócić na naprawdę wysoki poziom. Jednakże RMR to naprawdę unikalny turniej i przybyłem na niego z nierealistycznymi i idealistycznymi oczekiwaniami, przez co impreza ta szybko mnie przytłoczyła – dodał.

Pora na zespół międzynarodowy

Co znaczące, na tym roszady personalne się nie kończą, bo na ławce rezerwowych wylądował Jordan "⁠Python⁠" Munck-Foehrle. Ten był ostatnim członkiem pierwotnej piątki, która zasiliła Falcons w lutym ubiegłego roku. – Tymczasowo rezygnujemy z rozgrywania spotkań i rywalizacji, by rozważyć kwestię następców na dwóch pozycjach i przerzucić się na skład komunikujący się w języku angielskim – napisano w oficjalnym komunikacie organizacji. To ostatnie zdanie oznacza, że Sokoły nie zamierzają się ograniczać wyłącznie do sceny francuskiej i będą poszukiwać nowych nabytków także wśród innych narodowości. Na ten moment brak jednak przewidywań, na kogo może paść.

Skład Teamu Falcons prezentuje się następująco:

Nathan "NBK" Schmitt
Kévin "⁠misutaaa⁠" Rabier
Alexandre "bodyy" Pianaro
Steeve "Ozstrik3r" Flavigni (trener)