blameF z jasnym przekazem

Dwudziestosześciolatek przedłużył swój kontrakt i zostaje graczem Astralis do 2025. blameF dołączył do organizacji w listopadzie 2021 i nie licząc Nicolaia "dev1ce'a" Reedtza jest zawodnikiem z najdłuższym drużynowym stażem. Postawione zadanie nie należy też do najłatwiejszych, gdyż ostatnio przejął on rolę prowadzącego po odejściu doświadczonego Lukasa "gla1ve" Rossandera. Nowy IGL może pochwalić się jednak bardzo wysoką formą indywidualną. Jak można przeczytać na portalu HLTV, jego rating 2.0 w ostatnich trzech miesiącach wynosi 1,25.

– Benjamin udowodnił swój potencjał i staje się silnym, nowoczesnym liderem, który wyznacza swój własny, jasny kierunek, a jednocześnie potrafi słuchać i angażować swoich kolegów z drużyny. Jego poświęcenie i współpraca z drugim liderem zespołu, Nicolaiem "dev1ce'em" Reedtzem, były ekstremalnie ważne dla odbudowy zespołu i jestem niezwykle szczęśliwy z powodu przedłużenia tego kontraktu – tak w wydanym oświadczeniu wypowiada się Kasper Straube, dyrektor sportowy organizacji.

– Dziś Astralis jest miejscem, w którym najbardziej chcę być i zespołem, którego częścią najbardziej chcę być. Jesteśmy w naprawdę ekscytującym procesie, a ja rozwijam się jako zawodnik. Astralis zrobiło wiele dobrych rzeczy na przestrzeni lat i jest naprawdę wielu, którym należą się słowa uznania za osiągnięcia zespołu – wypowiada się na temat organizacji sam blameF.

Astralis obecnie bierze udział w ESL Pro League Season 18, gdzie drużyna pokazuję się z naprawdę dobrej strony. Bremer wraz z kolegami zwyciężył w starciach z FURIĄ, GamerLegionem oraz ORKS. Od Duńczyków lepsi jedynie okazali się Ninjas in Pyjamas. Trzy zwycięstwa zapewniły jednak formacji awans do dalszego etapu turnieju.

Skład Astralis prezentuje się obecnie tak:

astralis, lec Benjamin "blameF" Bremer
Nicolai "dev1ce" Reedtz
Christian "Buzz" Andersen
Victor "⁠Staehr⁠" Staehr
Johannes "b0RUP" Borup
Peter "casle" Toftbo Ardenskjold (trener)