Gracze, którzy zainstalują wersję mobilną przed 26 września, otrzymają status "Wspierającego FC MOBILE" (FC Mobile Founder), który pozwoli im odblokować korzyści, w tym specjalne przedmioty dostępne w EA Sports FC MOBILE w momencie premiery. Więcej informacji na temat statusu Wspierającego EA SPORTS FC Mobile znajdziesz tutaj.

Jak ogłoszono w sierpniu, gwiazdą okładki EA Sports FC Mobile będzie Vinicius Jr., a nowe intuicyjne sterowanie wpłynie na jeszcze większą immersję podczas rozgrywki. Gra zaoferuje możliwie najwierniejsze wrażenia piłkarskie na urządzeniach mobilnych z ponad 15 000 licencjonowanych graczy z 650 drużyn w ponad 30 ligach - w tym UEFA Champions League, Premier League, LALIGA EA Sports, Bundesliga i wiele innych.

Poniżej znajdziesz podsumowanie najważniejszych funkcji EA Sports FC Mobile.

Co EA Sports FC Mobile wnosi na boisko:

Rozgrywka

EA Sports zmieniło sposób, w jaki ludzie grają i cieszą się piłką nożną, a także zrewolucjonizowało najnowocześniejsze technologie, co oznacza, że EA Sports FC Mobile zapewni rozgrywkę na najwyższym poziomie w każdym meczu. Oto kilka najważniejszych elementów, których mogą spodziewać się gracze.

  • Kontrola uderzeń: Po raz pierwszy na urządzeniach mobilnych w grze znajdą się funkcje Power Shot, potężne Hard Tackle i Knock On.
  • Zaawansowany system strzelania: Głębia rozgrywki i strategia zostały odświeżone dzięki nowemu systemowi strzelania, ustawieniom i zmianie fizyki siatki w bramkach.
  • Charakterystyka zawodników: Gracze są bardziej charakterystyczni niż kiedykolwiek wcześniej dzięki zwiększonemu wpływowi unikalnych cech i autentycznym stylom gry.
  • Dynamiczne tempo gry: Rozgrywka została urozmaicona poprzez aktualizacje tempa i techniki dryblingu, z zachowaniem równowagi pomiędzy atakiem i obroną.
  • Balans i poprawki błędów: Wprowadzono ulepszenia w balansie umiejętności, dośrodkowań i uderzeń głową, sztucznej inteligencji bramkarza oraz w zakresie przerwy pomiędzy połowami meczów.

Więcej szczegółów na temat rozgrywki znajdziesz tutaj.

Oprawa audiowizualna

EA Sports FC Mobile otrzyma aktualizacje sfery wizualnej i dźwiękowej, aby zapewnić graczom autentyczne wrażenia piłkarskie na urządzeniach mobilnych.

Gra zaoferuje obszerne ulepszenia graficzne, które pomogą graczom bardziej zanurzyć się w rozgrywce. Począwszy od nowych kątów kamery podczas transmisji, po bezpośrednie akcje i ulepszone powtórki goli - gracze będą mogli poczuć się tak, jakby sami brali udział w meczu. Wśród nowości znajdą się:

  • Nowe kąty kamery: Zupełnie nowa kamera EA Sports zapewnia bardziej transmisyjny wygląd i pozwala cieszyć się atmosferą stadionu jak nigdy dotąd. Nowe ustawienia kamery, w tym dla akcji bezpośrednich, taktycznych, a nawet rzutów bramkowych, zostały także dostosowane do platformy mobilnej, dzięki czemu gracze mogą wykonywać odpowiednie manewry z większą starannością. Dodano również ulepszone powtórki bramek, dzięki czemu gracze mogą świętować swoje niesamowite strzały, oglądając je w kamerach powtórek.
  • Dynamiczny HUD: Zmodernizowany HUD wyświetlany podczas meczu będzie wyświetlać reaktywne i niestandardowe informacje, jeszcze bardziej wciągając graczy s świat gry. Dynamiczny HUD symuluje teraz transmisje z najlepszych lig ze znacznie większą precyzją.
  • Zaktualizowana grafika stadionów: Wprowadziliśmy znaczące ulepszenia jakości grafiki stadionów, ożywiając je dzięki większej szczegółowości i realizmowi. Od ulepszonej murawy boiska, przez bardziej szczegółowe tłumy, po dynamiczne tablice reklamowe.

EA Sports FC Mobile wprowadza także wiele ulepszeń dźwięku, aby gracze mogli poczuć się niemal jak na prawdziwym boisku. Począwszy od dźwięku piłki uderzającej w tył siatki po strzale Power Shot, aż po ryk tłumu, gdy gracze zbliżają się do bramki, wszystkie efekty dźwiękowe zostały starannie dopracowane, aby zapewnić prawdziwie wciągające wrażenia. Usprawnienia obejmują:

  • Aktualizacje komentarzy: Gracze będą mogli cieszyć się bardziej autentycznym komentarzem, który ożywi transmisję. Dodano więcej reakcji i analiz w czasie rzeczywistym, aby wzbogacić wrażenia graczy.
  • Aktualizacje stadionów: Od specyficznych dla drużyny przyśpiewek, przez stadionowych spikerów, po ulepszone dźwięki siatki bramkowej - każda sfera piłkarskich zmagań wybrzmi teraz dużo wyraźniej. Funkcja dynamicznego tłumu oznacza również, że gracze mogą usłyszeć, jak wiwaty z trybun nasilają się, gdy piłkarze zbliżają się do zdobycia bramki.

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów na temat usprawnień dźwiękowych i wizualnych, zajrzyj tutaj.

Szatnia

Szatnia w EA Sports FC Mobile to nowa funkcja skoncentrowana w szczególności na personalizacji, która sprawi, że doświadczenie z gry będzie bardziej osobiste niż kiedykolwiek wcześniej.

Gracze mobilni będą teraz mogli dostosować swoją drużynę i zawodników do preferowanego stylu. Pojawi się również możliwość dostosowania numerów i wyglądu strojów gwiazd, w tym długości getrów, rękawów i dopasowania koszulki.

W ramach funkcji Tożsamości Klubu (Club Identity) fani mogą nadać Ultimate Team bardziej osobisty charakter, wybierając herb klubu, logo, piłkę i cieszynki.

Więcej szczegółów o Szatni znajdziesz tutaj.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o mobilnej wersji EA Sports FC zajrzyj na oficjalną stronę gry i śledź konta społecznościowe na Instagramie, X, Facebooku i YouTube.

Źródło: informacja prasowa