Mecz na dnie tabeli Ultraligi

Na papierze najlepiej zapowiadają się dwa pierwsze spotkania. Najpierw Iron Wolves podejmie Back2TheGame. Obie formacje wczoraj całkiem gładko wygrały swoje mecze i wyglądają na ekipy, które śmiało będą walczyć o awans do play-offów. Znacznie lepszy bilans mają aktualnie Wilki z trzema zwycięstwami, ale B2TG z jednym oczkiem na koncie miało wcześniej trudny terminarz. W drugiej potyczce środowego wieczoru Forsaken zmierzy się z Teamem ESCA Gaming. Oba zespoły przegrały ostatnio kilka meczów z rzędu, a w perspektywie całego splitu wygrały tylko po jednym starciu. Trochę lepiej w poszczególnych grach prezentowało się FSK, zwłaszcza przeciwko czołówce Ultraligi. Natomiast ESCA też miewała swoje momenty.

Czy Anonymo dalej będzie samodzielnym liderem?

Kolejne dwa mecze zapowiadają się na już znacznie bardziej jednostronne. Na początek Zero Tenacity zagra z GRP Esports. Robert "Erdote" Nowak i spółka weszli ostatnio na dobre tory i już regularnie dominują przeciwników. Za to GRP to ekipa, która na papierze wygląda słabo i cały czas zmaga się z problemami na różnych etapach rozgrywki. Na koniec bezbłędne dotąd Orbit Anonymo zagra z niezłym devils.one. OAE wygrało wszystkie pięć spotkań, pokazując w większości z nich, że jest klasę wyżej nad resztą stawki. Diabły zaś mają wynik 3-2, z czego z Wilkami wygrały walkowerem. Krystian "Krysia" Dobrzański i spółka na pewno będą się bić o awans do fazy pucharowej, ale potrzebują ustabilizowania formy.

Tak prezentuje się terminarz szóstego dnia Ultraliga 2024 Spring:

31 stycznia
18:00 Iron Wolves vs Back2TheGame BO1
19:00 Forsaken vs Team ESCA Gaming BO1
20:00 GRP Esports vs Zero Tenacity BO1
21:00 Orbit Anonymo vs devils.one BO1

Transmisję ze spotkań Samsung Galaxy Ultraliga 2024 Spring możecie zobaczyć na kanałach Polsat Games na Youtube oraz na Twitch. Relację z całego turnieju możecie zaś śledzić, klikając w ten baner:

Ultraliga Spring 2024 – relacja tekstowa