ENCE 9 : 13
(Ancient)
BIG

ENCE z falstartem na IEM Katowice

W pierwszy mecz podczas IEM Katowice 2024 ENCE weszło z kopyta. Najpierw wygrało pistoletówkę, a później dołożyło do tego jeszcze dwa punkty. I na tym niestety na dłuższy czas zakończyło się zdobywanie oczek przez polsko-duński skład. Przełamanie nadeszło w potyczce numer dziesięć. Na szczęście dla fanów fińskiej organizacji nie był to jej pojedynczy zryw. Olek "hades" Miśkiewicz i spółka bowiem byli w stanie wyrównać stan spotkania przed zmianą stron.

Druga runda z pistoletami nie poszła już tak dobrze reprezentantom ENCE. Wówczas ich katem okazał się być mantuu, który ustrzelił aż trójkę rywali. I BIG zaczęło niebezpiecznie zbliżać się do zakończenia batalii. Na konto podopiecznych Fatiha "goba b" Dayika wpadały kolejne punkty, a brygada hadesa nie potrafiła na to w żaden sposób zareagować. Dopiero kiedy ENCE miało już nóż na gardle i całkowity brak miejsca na błędy, udało się przełamać defensywę oponentów. Nic to natomiast w ostatecznym rozrachunku nie zmieniło, bo pomimo skrócenia dystansu do rywali i tak nie udało się doprowadzić do dogrywki. Tym samym starcie zakończyło się wynikiem 9:13, a ENCE zostało zrzucone do drabinki przegranych. Tam zmierzy się z Astralis.


To nie koniec dzisiejszych zmagań. Polską transmisję z kolejnych pojedynków oglądać będzie można na kanale Piotra "izaka" Skowyrskiego na Twitchu. Po więcej informacji na temat Intel Extreme Masters Katowice 2024 zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

IEM Katowice 2024