Daglas i spółka zwycięscy w LEC

Z awansu do drugiej rundy fazy pucharowej LEC cieszyć mógł się bowiem Kacper "Daglas" Dagiel. Polak i jego Team Vitality mierzyli się dzisiaj z SK Gaming. Starcie zapowiadało się na bardzo wyrównane, ale finalnie nie do końca tak to wyglądało. Pszczoły zarówno podczas pierwszej, jak i drugiej potyczki pokazały się ze znakomitej strony i poza kilkoma mniejszymi wpadkami były w stanie bez większego problemu triumfować nad SK. Ich następnym rywalem będą reprezentanci Teamu BDS, którzy wczoraj pokonali Team Heretics Marcina "Jankosa" Jankowskiego. Mecz ten już jutro.

Fresskowy walczył, ale się nie udało

Mniej szczęścia podczas dzisiejszej batalii w LEC miał natomiast Bartłomiej "Fresskowy" Przewoźnik. Rodzimy środkowy mierzył się z Fnatic. W meczu tym mieliśmy okazję oglądać wiele interesujących wyborów. Po stronie MAD Lions KOI pojawiły się m.in. takie postacie jak Zac na topie, Brand w dżungli czy Ezreal właśnie w rękach Fresskowego. Niestety, podkręcone drafty nie gwarantowały zwycięstwa. Pierwsza gra poszła całkowicie po myśli Czarno-Pomarańczowych. Dopiero w drugiej MDK nawiązało walkę, ale po szaleńczej, niemalże 50-minutowej bitwie, to FNC mogło cieszyć się z triumfu. Polak spadł tym samym do drabinki przegranych. W kolejnym meczu zmierzy się z GIANTX.

Wyniki dzisiejszych spotkań LEC:

4 lutego
17:00 Team Vitality 2:0 SK Gaming BO3
20:00 Fnatic 2:0 MAD Lions KOI BO3

Wszystkie spotkania LEC 2024 Winter możecie śledzić na kanałach Polsat Games. Transmisja dostępna będzie w trzech miejscach: w telewizji, na Twitchu oraz w serwisie YouTube. Więcej informacji na temat bieżącej odsłony LEC znajdziecie w naszej relacji tekstowej, do której przejdziecie po kliknięciu poniższego baneru:

LEC 2024