Szybkie wygrane w pierwszych spotkaniach

W pierwszym spotkaniu Back2TheGame pokonało Team ESCA Gaming. Jarosław "Kozi" Marchewka i spółka od samego początku dominowali nad przeciwnikami i wygrywali każdą potyczkę. Najlepiej sprawował się Jakub "Syzyf" Ruta grający Ahri, za co został doceniony i otrzymał nagrodę najlepszego zawodnika gry. Następnie Zero Tenacity podjęło Iron Wolves. Emocje były od samego początku, gdyż już na pierwszych poziomach byliśmy świadkami walki czterech kontra czterech. W tej górą wyszło Z10, aczkolwiek Wen "kylin" Zheng szybko odpowiedział skutecznym zejściem na dolną aleję. Później jednak Z10 miało cały mecz pod kontrolą, a genialną grą wyróżniali się Franciszek "HARPOON"' Gryskiewicz oraz Emre "Kofte" Akça.

Forsaken górą w meczu tygodnia

Zdecydowanie więcej wrażeń dostarczyły dwa kolejne spotkania. W meczu tygodnia Forsaken po ponad 40-minutowej batalii pokonało devils.one. Znakomicie spisywał się Jakub "Ariana" Śliwonik Zakiem na górnej alei. 20-latek wygrał nawet jeden pojedynek. Natomiast w walkach drużynowych kluczowy był zadający masę obrażeń Varusem Mikołaj "wittman" Kuta. Na koniec dnia Orbit Anonymo zwyciężyło GRP Esports, chociaż nie można odmówić GRP walki, która w początkowym etapie gry nawet wychodziła. Potem wygrywało już głównie doświadczenie i świetne pozycjonowanie się OAE w potyczkach.

Wyniki wszystkich dzisiejszych meczów Samsung Galaxy Ultraligi:

6 lutego
18:00 Back2TheGame 1:0 Team ESCA Gaming BO1
19:00 Iron Wolves 0:1 Zero Tenacity BO1
20:00 Forsaken 1:0 devils.one BO1
21:00 GRP Esports 0:1 Orbit Anonymo BO1

Transmisję ze spotkań Samsung Galaxy Ultraliga 2024 Spring możecie zobaczyć na kanałach Polsat Games na YouTube oraz na Twitch. Relację z całego turnieju możecie zaś śledzić, klikając w ten baner:

Ultraliga Spring 2024 – relacja tekstowa