Ostatni dzwonek dla GRP Esports

W pierwszym spotkaniu GRP Esports podejmie Forsaken. Wczoraj FSK wygrało w meczu tygodnia z devils.one, kończąc z wynikiem 3-4 na półmetku wiosennego splitu Ultraligi. GRP zaś ma tylko dwa oczka na koncie, więc jest to dla tej formacji ostatni dzwonek, by podłączyć się do walki o awans do play-offów. Zwłaszcza że bilans 3-4 ma też między innymi devils.one, a Diabły dzisiaj zagrają najsłabiej radzącym sobie dotychczas Teamem ESCA Gaming. Krystian "Krysia" Dobrzański i spółka będą oczywiście zdecydowanym faworytem, gdyż ostatnio ich gra wygląda coraz lepiej.

Rozpędzone B2TG zatrzyma maszynę Z10?

W trzeciej odsłonie środowego wieczoru Orbit Anonymo (7-0) podejmie Iron Wolves (3-4). To wbrew pozorom może być bardzo ciekawe spotkanie. Chińczycy z WOLF w szczycie formy potrafią dorównywać najlepszym w Ultralidze, a możliwości Pawła "HeSSZero" Karwota wszyscy już znamy. Z drugiej strony OAE miewa czasem gorsze minuty w swoich meczach, choć oczywiście Michał "Roison" Dubiel i spółka będą znacznym faworytem do triumfu. Na koniec rozpędzone Back2TheGame spróbuje zatrzymać Zero Tenacity. Ekipa trenowana przez Bartłomieja "VoVa" Ryla wygrała trzy starcia z rzędu i to w bardzo dobrym stylu. Natomiast Z10 jest po prostu genialne i ma serię aż pięciu triumfów z rzędu. To będzie ostateczny test tego, czy ktoś poza OAE może Z10 urwać grę.

Tak prezentuje się terminarz spotkań ósmego dnia Ultraliga 2024 Spring:

7 lutego
18:00 GRP Esports vs Forsaken BO1
19:00 devils.one vs Team ESCA Gaming BO1
20:00 Orbit Anonymo vs Iron Wolves BO1
21:00 Zero Tenacity vs Back2TheGame BO1

Transmisję ze spotkań Samsung Galaxy Ultraliga 2024 Spring możecie zobaczyć na kanałach Polsat Games na YouTube oraz na Twitch. Relację z całego turnieju możecie zaś śledzić, klikając w ten baner:

Ultraliga Spring 2024 – relacja tekstowa