"Byłem dumny, że udało nam się wrócić, ale to nie wystarczyło"

Wywiad pomeczowy ze snajperem ENCE przeprowadziła Eefje "sjokz" Depoortere. Na początku hades zapytany został o przyczyny ostatecznej przegranej. Ośmiornice bowiem w decydującej potyczce na Nuke'u zaliczyły naprawdę imponujący powrót do gry, ale w ostatniej rundzie przed ewentualną dogrywką nie były w stanie już zwyciężyć. – Czułem, że po stronie CT niektóre rundy wymknęły nam się zbyt łatwo. Później już jako terroryści też przegraliśmy pierwszych kilka rund w złym stylu, w których przeciwnicy grali na force'ie. Więc mieliśmy naprawdę trudny start. Byłem dumny, że udało nam się wrócić, ale niestety na ostatnią rundę się już nie udało – tak o całej sytuacji wypowiedział się Miśkiewicz.

24-latek wytłumaczył też m.in. bardzo powolny start ENCE na Mirage'u. – Czuliśmy się przytłoczeni przez całe to wsparcie. Każdy z nas był w szoku. Na Overpassie zaczęliśmy już dużo lepiej, bo graliśmy swoje. Graliśmy bardzo dobrze i wierzyliśmy, że na Nuke'u się uda – zaznaczył hades. Przypomnijmy, że jego ekipa na planszy inaugurującej spotkanie przegrała aż siedem rund, zanim była w stanie jakkolwiek odpowiedzieć na ataki rywali.

hades z podziękowaniami dla kibiców: Byliście niesamowici

Poza opowiedzeniem o przebiegu całego meczu z perspektywy ENCE hades miał także okazję przekazać coś swoim fanom w języku polskim. – Dziękuję wszystkim za kibicowanie, byliście niesamowici. Niestety nie udało się wygrać, ale dziękuję – krótko podsumował Miśkiewicz.

IEM Katowice trwa, a w grze wciąż dwóch Polaków

ENCE już co prawda nie będziemy mieli możliwości oglądać podczas trwającego IEM-a, ale nie oznacza to, że zabraknie polskich akcentów. Nadal bowiem o mistrzostwo w turnieju walczyć będą Kamil "siuhy" Szkaradek z MOUZ oraz FaZe Clan Filipa "NEO" Kubskiego. Gorsza wiadomość jednak jest taka, że wspomniane formacje już w sobotę po południu zmierzą się ze sobą o miejsce w wielkim finale katowickich zawodów.

Polską transmisję z pojedynków oglądać będzie można na kanale Piotra "izaka" Skowyrskiego na Twitchu. Po więcej informacji na temat Intel Extreme Masters Katowice 2024 zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

IEM Katowice 2024