Anonymo wygrywa mecz tygodnia Ultraligi

W pierwszym spotkaniu Back2TheGame podjęło devils.one. Mecz od początku przebiegał pod dyktando B2TG, a głównym bohaterem był Jarosław "Kozi" Marchewka Fiorą. Były zawodnik Illuminar Gaming zdobył aż osiem zabójstw. Następnie zaś byliśmy świadkami prawdziwej gratki dla fanów Ultraligi. Anonymo po długiej i pełnej zwrotów akcji batalii pokonało Zero Tenacity. Więcej o tym spotkaniu w oddzielnym artykule.

Forsaken w ważną wygraną

Do nudnych niestety należało trzecie dzisiejszego wieczoru spotkanie. Z początku Team ESCA Gaming nawet prowadził z GRP Esports, ale potem widać było pogubienie się w szeregach tego zespołu. GRP szybko to wykorzystało i skończył grę zasadniczo jedną świetną walką drużynową. W tej skutecznym backdoorem Fiorą odznaczył się Nikolas "Mietek" Nowak, za co dostał nagrodę najlepszego gracza spotkania. Na koniec dnia Forsaken zdominowało Iron Wolves. Wilki przez całą grę polowały na Jakuba "Arianę" Śliwonika, który grał Twisted Fate'em na górnej alei, aczkolwiek ten trzymał się bardzo dobrze. Z drugiej strony Summoner's Riftu zabójstwo za zabójstwem zdobywał Mikołaj "wittman" Kuta. Strzelec w późniejszym etapie gry zadawał olbrzymie obrażenia i był nie do zatrzymania, prowadząc swój zespół do triumfu.

Komplet wtorkowych wyników Ultraligi:

13 lutego
18:00 Back2TheGame 1:0 devils.one BO1
19:00 Orbit Anonymo 1:0 Zero Tenacity BO1
20:00 GRP Esports 1:0 Team ESCA Gaming BO1
21:00 Forsaken 1:0 Iron Wolves BO1

Na dziś to tyle, ale już jutro zobaczymy drugi dzień piątej kolejki rozgrywek. Transmisję ze spotkań Samsung Galaxy Ultraliga 2024 Spring możecie zobaczyć na kanałach Polsat Games na YouTube oraz na Twitch. Relację z całego turnieju możecie zaś śledzić, klikając w ten baner:

Ultraliga Spring 2024 – relacja tekstowa