ENTERPRISE esports Enterprise esports 0 : 2 SAW
Inferno 2:13 | Vertigo 6:13 | Anubis

ENTERPRISE już od pierwszych minut miało ogromne problemy. Mateusz "TOAO" Zawistowski i spółka na wybranym przez rywali Inferno zwyczajnie nie potrafili wejść w odpowiedni rytm. I nawet fakt, iż grali oni w obronie, niespecjalnie im pomógł. W efekcie pierwszy punkt zdobyli oni dopiero w szóstej rundzie. Później okazało się zresztą, że była to ich cała zdobycz w pierwszej połowie. W tej sytuacji trzeba było walczyć o comeback i pojawiły się na niego nadzieje. Wszak Polacy zaczęli drugą część starcia od wygrania pistoletówki, co stanowiło świetne preludium do powrotu. Ale nie tym razem. SAW odpowiedziało od razu udanym force'em. A już po chwili Portugalczycy dopełnili dzieła zniszczenia, gromiąc polską piątkę 13:2.

Wobec tego ENTERPRISE musiało szukać odpowiedzi na swoim Vertigo. Mapę tę nasi rodacy zaczęli od triumfu w rundzie na pistolety. Ale były to tylko miłe złego początki. Kolejne minuty zostały zdominowane przez portugalskich rywali. To oni wyprowadzali cios za ciosem, albo po prostu eliminując wszystkich Polaków, albo rozbrajając podłożoną przez nich bombę. W szczytowym momencie to oni więc prowadzili 8:1! Dopiero tuż przed zmianą stron drużyna TOAO zdobyła się na poważniejszy zryw i dzięki niemu zmniejszyła swoją stratę. Marne to jednak było pocieszenie. Tym bardziej że w drugiej połowie niewiele się zmieniło. SAW nadawało tempo spotkaniu i znowu nie miało problemów ze zwycięstwem, tym razem w stosunku 13:6. Dla ENTERPRISE RMR już się skończył.

ENTERPRISE esports SAW Regional Major Ranking RMR 2024


Polską transmisję oglądać można na kanale Piotra "izaka" Skowyrskiego na Twitchu. Po więcej informacji na temat europejskiego Regional Major Ranking A zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

PGL CS2 RMR Europe A