Daglas i spółka kontra pogromcy Heretics

I to ich spotkanie zobaczymy już jako pierwsze. Przeciwnikami Vitality w meczu o czwartą rundę LEC będą zawodnicy Teamu BDS. Ci wczoraj całkowicie zdeklasowali ekipę polskiego trio z Teamu Heretics. Marcin "Jankos" Jankowski i jego sojusznicy nie mieli nic do powiedzenia, gdyż karty od początku do końca rozdawali gracze szwajcarskiej organizacji. Czy Daglas pomści swoich rodaków w dzisiejszym pojedynku? Na pewno będzie miał taką szansę. Niemniej VIT w ostatnim meczu także nie wyglądało zbyt dobrze, więc nie można tutaj nie stwierdzić, że jednak delikatną przewagę będą mieli Ilias "nuc" Bizriken i spółka.

Szlagierowe spotkanie w LEC

Jako drudzy na Summoner's Rifcie pojawią się dzisiaj reprezentanci Fnatic oraz G2 Esports. I po tym spotkaniu możemy spodziewać się możliwie najwyższego poziomu. Obie ekipy fantastycznie poradziły sobie w swoich starciach otwarcia. FNC rozprawiło się z GIANTX, natomiast Samuraje pokonali MAD Lions KOI w powtórce z finału LEC Winter. W tym przypadku trudno natomiast wskazać jednoznacznego faworyta. Jasne, naturalnie powiedzielibyśmy, że powinno nim być G2, ale trzeba pamiętać, że w tym splicie, póki co, to Czarno-Pomarańczowi byli górą. Co by jednak nie mówić, to szykuje się po prostu dobry pojedynek dwóch naprawdę silnych ekip. A kto wyjdzie z tego boju zwycięsko? Tego dowiemy się już wieczorem.

Harmonogram dzisiejszych meczów w play-offach LEC:

1 kwietnia
17:00 Team Vitality vs Team BDS BO3
20:00 Fnatic vs G2 Esports BO3

Wygrani dzisiejszych spotkań awansują do czwartej rundy play-offów LEC. Dzięki temu będą już tylko o krok od zapewnienia sobie miejsca w wielkim finale. Przegrani natomiast wylądują w dolnej drabince, wykorzystując swój margines błędu. Transmisję ze wszystkich spotkań LEC 2024 Spring będziecie mogli obejrzeć po polsku na kanałach Polsat Games. Dostępna będzie ona w telewizji, na Twitchu oraz w serwisie YouTube. Po więcej informacji na temat bieżącej odsłony rozgrywek zapraszamy do naszej relacji tekstowej, w której znajdziecie się po kliknięciu poniższego baneru:

LEC 2024 Spring