Warszi zmienia NORD na GSMC

Warszi przez wiele lat występował na polskim podwórku w Ultralidze. Jego największym osiągnięciem było natomiast zajęcie czwartego miejsca w ramach piątego sezonu UL. Co prawda później próbował on jeszcze swoich sił w innych ekipach z rodzimego gruntu, ale nie poprawił nigdy tego wyniku. Od tego czasu gra w zagranicznych zespołach. Najdłużej spędził w Hitpoint Masters w barwach eSuby. Zresztą, to właśnie z tą organizacją Surała zameldował się na EMEA Masters i nawet wydostał się z play-inów do głównego etapu. Bez dwóch zdań było to największe jego dotychczasowe osiągnięcie.

Z eSubą nie jest jednak związany już od zeszłego roku. W tym sezonie jak na razie starał się podbić ligę Północnej Europy, reprezentując NORD Esports. Niemniej na staraniach się jedynie skończyło, gdyż jego ekipa poniosła klęskę w decydującym meczu o wyjazd na EMEA Masters. Warszi tym samym postanowił wyruszyć dalej. I okazało się, że kolejnym jego przystankiem będzie Greek Legends League. W swoje szeregi zaangażowało go bowiem Gamespace MCE.

Organizacja ta w lidze greckiej obecna jest już od dłuższego czasu i raz nawet miała okazję pojechać na EMEA Masters. Od pewnego czasu jednak zawsze ociera się o awans, ale brakuje kropki nad i. Być może właśnie Warszi będzie tym czynnikiem, który zdecyduje o ponownym wyruszeniu GSMC na EM? Skład bowiem wydaje się naprawdę ciekawy. Jednym z graczy zespołu jest chociażby Jiří "Savero" Odehnal, czyli były mistrz i MVP Ultraligi.

Tak prezentuje się pełny skład Gamespace MCE na GLL 2024 Summer:

Dimitris "IceBreaker" Chatzitsobanis
Jiří "Savero" Odehnal
Marcin "Warszi" Surała
Valmir "GOLDENTO4ST" Fejzullahu
Solal "Enjawve" Accary

Zmagania w GLL-u ruszają już w najbliższy wtorek. Na start Warszi zmierzy się z WLGaming Esports, którego częścią jest inny polski midlaner – Maciej "Secrett" Charzyński. Mecz rozpocznie się o godzinie 19:00. Transmisję z tego spotkania obejrzeć będziecie mogli na oficjalnym kanale ligi na Twitchu.