reiko i partnerzy jadą do Indii

Przypomnijmy, że reiko po występach w HONORIS i Anonymo Esports długo nie mógł znaleźć nowego domu. Ostatecznie zasilił on szeregi Sprout i wydawało się to dobrym wyborem. Wszak niemiecka organizacja znana była z tego, iż udało jej się wypromować kilku graczy. Kłopot w tym, że formacja zaledwie dziewięć dni później... zakończyła swoje funkcjonowanie. A Cegiełko ponownie znalazł się na lodzie i ostatecznie dopiero teraz związał się z Revenant Esports. Tam nasz rodak będzie miał okazję współpracować m.in. z dwukrotnym mistrzem świata w CS:GO, Nathanem "NBK-em" Schmittem, oraz Nabil "Nivera" Benrlitom. Uchodzący swego czasu za wielki talent Belg niedawno powrócił do CS-a po 2,5-letnim romansie z VALORANTEM.

Mimo ciekawych nazwisk nikt chyba nie spodziewał się, że Revenant tak szybko zostanie zaproszone na jakiegokolwiek lana. A jednak! Organizacja z Indii zgarnęła bowiem bilet na Skyesports Championship 2024, czyli zawody organizowane... właśnie w Indiach. Jednocześnie reiko i jego partnerzy to już szósty potwierdzony uczestnik wspominanego turnieju. Wcześniej przepustki zgarnęły The MongolZ, FURIA i Eternal Fire, a także Aurora Gaming i BetBoom Team. Poziom rywalizacji powinien więc być przyzwoity. Tym bardziej że do stawki dołączą jeszcze dwaj laureaci eliminacji – jednych dla Indii, drugich dla Europy. W tym drugim wypadku można więc oczekiwać, iż pojawi się kolejna drużyna, która zapewni Revenant odpowiednie lanowe przetarcie.

Lista uczestników Skyesports Championship 2024 wygląda tak:

Aurora GamingAurora Gaming BetBoom TeamBetBoom Team Eternal FireEternal Fire FURIA
The MongolZThe MongolZ Revenant EsportsRevenant Esports tbdTBD tbdTBD

Skyesports Championship 2024 odbędzie się między 23 a 29 lipca w Mumbaju i zaoferuje swoim uczestnikom łączną pulę nagród w wysokości 200 tysięcy dolarów.