fot. Back2TheGame
League of Legends

Back2TheGame z dwoma pewnymi wygranymi w Ultralidze

Michał Rosiak25.06.2024, godz. 22:29

Siódmy dzień Samsung Galaxy Ultraligi dobiegł końca. Najwięcej emocji dostarczyło pierwsze starcie pomiędzy GRP Esports a devils.one. Natomiast po aż dwa zwycięstwa sięgnęło Back2TheGame.

Horror w pierwszym spotkaniu

Mecz GRP kontra DV1 był mieszanką wszystkiego, co najlepsze w Ultralidze. Z początku lepiej radziło sobie GRP Esports, później jednak devils.one zaczęło wygrywać wszystkie walki drużynowe. Mimo to GRP znalazło jakiś sposób, by w ostatniej potyczce wygrać i pójść po Nexus wroga. Były wyłapania, były błędy, były świetne zagrania, ale na koniec dnia, to Nikolas "Mietek" Nowak i spółka przypisali do swojego konta czwarty triumf. Kolejne odsłony wtorkowego wieczoru były już jednostronne. W drugim meczu Back2TheGame zdominowało Orbit Anonymo. Była to typowa gra do jednej bramki. Największe wrażenie zrobił grający Rumblem Jarosław "Kozi" Marchewka, który całkowicie rozbił swojego oponenta. Następnie po siódmą wygraną z rzędu w meczu z Iron Wolves sięgnęło Forsaken. Nagrodę najbardziej wartościowego zawodnika tego starcia otrzymał Lim "ToongE" Ho-seon za świetny występ Ashe.

Back2TheGame zwieńcza dzień wygraną

Nadzieję na większe emocje można było mieć przed spotkaniem MattyUSA LODIS kontra Zero Tenacity. Natomiast te okazały się złudne, ponieważ ekipa Roberta "Erdote" Nowaka zmiażdżyła swoich przeciwników, kontrolując grę od samego startu do końca. Na koniec dnia odbyło się zaległe starcie z zeszłego tygodnia, czyli bitwa Back2TheGame i Iron Wolves. Pierwszą krew już w początkowym etapie spotkania zgarnął grający Ashe Dawid "Lothen" Błaczyk. A niedługo po tym na górze Summoner's Riftu dominowała reszta jego kompanów. Później już znów byliśmy świadkami czystej dominacji. B2TG nie pozostawiło suchej nitki na swoich rywalach, wygrywając każdą kolejną potyczkę i każdą walkę drużynową. Wilki zaś nie potrafiły znaleźć odpowiedzi na obrażenia magiczne od Branda oraz fizyczne od Ashe i Tristany.

Tak prezentują się wyniki siódmego dnia Ultraliga 2024 Summer:

25 czerwca
18:00 GRP Esports 1:0 devils.one BO1
19:00 Orbit Anonymo 0:1 Back2TheGame BO1
20:00 Iron Wolves 0:1 Forsaken BO1
21:00 MattyUSA LODIS 0:1 Zero Tenacity BO1
22:00 Back2TheGame 1:0 Iron Wolves BO1

Wszystkie mecze Samsung Galaxy Ultraligi będziecie mogli obejrzeć na kanałach Polsat Games na Twitchu, w serwisie YouTube oraz w telewizji. Po więcej informacji dotyczących tego splitu rozgrywek zapraszamy do naszej relacji tekstowej, do której przejdziecie po kliknięciu poniższego baneru. Znajdziecie tam składy wszystkich uczestników, szczegółowy harmonogram, tabelę oraz wiele więcej.

Samsung Galaxy Ultraliga Summer 2024