Kjaerbye⁠  i dennyslaw dołączają do składu

Teraz wiemy już, że kolejnym pracodawcą Kjaerbye⁠⁠go będzie JiJieHao. 26-latek pod skrzydła chińskiej organizacji trafił niespełna dwa lata po tym, jak opuścił szeregi Endpoint CeX. Tak długi rozbrat z regularną grą sprawił, że ponownie podawano pod wątpliwość kontynuowanie kariery przez nadal przecież młodego zawodnika. – Tryhardowanie w meczach pokazowych przynosi nowe możliwości. Cieszę się, że dołączam do JiJieHao. Dam z siebie wszystko jako kapitan, osoba, gracz oraz prowadzący, by zapewnić moim świetnym partnerom z zespołu sukces. Mam nadzieję, że razem możemy stworzyć świetne wspomnienia i zakwalifikować się do Szanghaju – zapowiedział Duńczyk.

Ale jeszcze przed Perfect World Shanghai Major 2024 JiJieHao miało powody do radości. Wszak ekipa ta niespodziewanie dostała się na nadchodzące Esports World Cup. Przypomnijmy, że w kwietniu pełniący rolę zmiennika Kjærbye i jego partnerzy, w tym Hussein "m1N1" Hijazi oraz Issa "ISSAA" Murad, przebrnęli zarówno przez otwarte, jak i zamknięte bliskowschodnie eliminacje do EWC. Członkami tamtego składu byli również Davy "ViTaL" Boulos i Love "phzy" Smidebrant. Ale oni akurat nie zbiorą owoców tamtego sukcesu.


Więcej informacji o letnich transferach na scenie Counter-Strike'a 2:

Transferowa Szufla CS2


Fotel ViTaLa już jakiś czas temu zajął Osama "⁠0SAMAS⁠" Orabi. Teraz natomiast dowiedzieliśmy się, że następcą łączonego z Wildcard Szweda będzie Denislav "⁠dennyslaw⁠" Dimitrov. Dla bułgarskiego snajpera będzie to pierwsza okazja do gry w drużynie międzynarodowej. – Damy z siebie wszystko, bo dla nieznanej drużyny to ogromna szansa. Zaczniemy w drabince ostatniej szansy, a dobry wynik w BO1 może być dla nas zarówno błogosławieństwem, jak i przekleństwem. Będziemy pracować na pełnych obrotach i postaramy się zachować pozytywne nastawienie niezależnie od tego, co wydarzy się na EWC. Chcemy wykorzystać to doświadczenie na kolejnych turniejach i podczas sierpniowych eliminacji do Majora – zapewnił dennyslaw⁠ w rozmowie z HLTV.

Skład JiJieHao prezentuje się następująco:

Hussein "m1N1" Hijazi
Issa "ISSAA" Murad
Osama "⁠0SAMAS⁠" Orabi
Markus "⁠Kjaerbye⁠" Kjærbye
Denislav "⁠dennyslaw⁠" Dimitrov