Szczury rozpoczynają nowy split od zwycięstw

Po sukcesie Los Ratones na EMEA Masters ekipa nie ma zamiaru się zatrzymywać. Wczoraj rozegrała już swoje dwa pierwsze spotkania w ramach wiosennej edycji NLC, wygrywając oba z nich. Szczury okazały się być lepsze od Rich Gangu oraz Venomcrest Esports. To zapewne nie robi na nikim zbyt wielkiego wrażenia, bo LR już wcześniej znane było z tego, że dominuje rozgrywki Europy Północnej.

Kolejny były gracz LEC w szeregach LR

Dzisiaj jednak organizacja zdecydowała się podzielić nową informacją. Postanowiła się ona wzmocnić na bieżącą odsłonę rywalizacji, pozyskując do swoich szeregów byłego gracza LoL EMEA Championship. A jest nim Andrei "Odoamne" Pascu. 30-latek jeszcze w zeszłym roku był częścią GIANTX, lecz po nieudanej pierwszej połowie sezonu zrezygnowano z jego usług. Od tej pory Rumun nie występował w żadnej drużynie. Często jednak był brany do studia jako ekspert, wspomagając segment analizy spotkań. Po prawie roku przerwy jednak wraca on do czynnej działalności w jakiejś drużynie.

Fani Los Ratones, a w szczególności Simona "Bausa" Hofverberga nie muszą natomiast się martwić – Szwed ciągle będzie występował na górnej alejce. Odoamne bowiem w ekipie będzie pełnił całkowicie nową dla siebie rolę, rolę asystenta trenera. Tak więc przyjdzie mu współpracować z Marciem "Caedrelem" Lamontem i nie tylko.

Tak prezentuje się obecny skład Los Ratones:

los ratones logo lightmode Simon "Baus" Hofverberg
Veljko "Velja" Čamdžić
Tim "Nemesis" Lipovšek
Juš "Crownie" Marušič
Martin "Rekkles" Larsson
Marc "Caedrel" Lamont
Andrei "Odoamne" Pascu

Kolejne swoje spotkania Los Ratones zagrają w przyszłą środę. Wówczas zmierzą się z KAOS e-sport oraz Verdant.