STS
fot. ESL

tenzki następcą schneidera w Team Dignitas

Wczoraj odejście z Team Dignitas ogłosił Andreas „schneider” Lindberg. Mało kto spodziewał się, że Szwed na tydzień przed DreamHack Cluj Napoca podejmie taką właśnie decyzję. Brytyjska organizacja bardzo szybko zdołała załatać lukę w składzie. Do zespołu dołączył Jesper „tenzki” Mikalski, który podobnie jak czterej pozostali gracze dignitas, także jest Duńczykiem. Kapitan dignitas, Jacob „Pimp” Winneche w wydanym oświadczeniu […]

Wczoraj odejście z Team Dignitas ogłosił Andreas „schneider” Lindberg. Mało kto spodziewał się, że Szwed na tydzień przed DreamHack Cluj Napoca podejmie taką właśnie decyzję. Brytyjska organizacja bardzo szybko zdołała załatać lukę w składzie. Do zespołu dołączył Jesper „tenzki” Mikalski, który podobnie jak czterej pozostali gracze dignitas, także jest Duńczykiem.

Kapitan dignitas, Jacob „Pimp” Winneche w wydanym oświadczeniu przyznał, że nie dyskutowali zbyt długo o tym, kogo ściągnąć do drużyny po odejściu schneidera. Wszyscy w drużynie wierzą, że tenzki doskonale sobie poradzi z nowym wyzwaniem. Pimp skomplementował nowego gracza dignitas mówiąc, że dysponuje on świetnymi umiejętnościami indywidualnymi. Dodatkowo uważa, że tenzki da im to, czego brakowało drużynie zarówno za czasów Nico, jak i schneidera.

tenzki w przeszłości grał w wielu mniej lub bardziej znanych europejskich drużynach. Duńczyk występował między innymi pod banderą ESC Gaming, Reason Gaming, Copenhagne Wolves, czy SK Gaming.

Aktualny skład Team Dignitas:

  • Mathias „MSL” Lauridsen
  • Philip „aizy” Aistrup
  • Markus „Kjaerbye” Kjærbye
  • Jacob „Pimp” Winneche
  • Jesper „tenzki” Mikalski

Team Dignitas na DreamHack Cluj Napoca o awans do play-offów powalczy w grupie D. Do zbioru tego duńska formacja trafiła razem z Team EnVyUs, Natus Vincere oraz Counter Logic Gaming.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Naklejki, Pick'Em Challenge i Fantasy Team Game już w CS:GO!

Dokładnie tydzień przed rozpoczęciem kolejnego majora w Counter-Strike: Global Offensive pojawiła się nowa aktualizacja. Wraz z nią do gry dodane zost...