STS

Stewie2k nie jest już graczem SPLYCE

Jakey „Stewie2k” Yip uznawany za jednego z najbardziej utalentowanych amerykańskich graczy Counter-Strike: Global Offensive młodego pokolenia nie jest już reprezentantem swojej dotychczasowej drużyny. Stewie2k przez ostatnie trzy tygodnie występował pod banderą SPLYCE. Teraz ma zasilić szeregi innej ekipy. Zwolennicy teorii spiskowych uważają, że Stewie2k to tak naprawdę inny amerykański graczy – swag. Ten ma grać […]

Jakey „Stewie2k” Yip uznawany za jednego z najbardziej utalentowanych amerykańskich graczy Counter-Strike: Global Offensive młodego pokolenia nie jest już reprezentantem swojej dotychczasowej drużyny. Stewie2k przez ostatnie trzy tygodnie występował pod banderą SPLYCE. Teraz ma zasilić szeregi innej ekipy.

Zwolennicy teorii spiskowych uważają, że Stewie2k to tak naprawdę inny amerykański graczy – swag. Ten ma grać wszystkie mecze w internetowych zmaganiach, a na czas lanów „wynajmuje” kogoś innego. Nie jest to jednak prawdopodobny scenariusz. Zawodnik minionej nocy miał wystąpić w meczu SPLYCE w ramach kwalifikacji do CS:GO Minor Championships NA, ale ostatecznie nie pojawił się na serwerze (zawodnik zaspał) i jego drużyna podjęła walkę z rywalem w czwórkę.

Niedługo po tym wydarzeniu Stewie2k za pośrednictwem Twittera poinformował, że nie jest już zawodnikiem SPLYCE. Podziękowało organizacji za odpowiednią opiekę ogłaszając jednocześnie, że czeka już na niego „nowy dom”. Spekuluje się, że zawodnik może dołączyć do Cloud9 lub CLG. Inną opcją jest podobno zasilenie szeregów tworzonego składu TSM.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

ESC Ever wygrywa IEM Cologne!

Koreański kopciuszek ESC Ever po raz kolejny zadziwił całą społeczność League of Legends. Tym razem młody zespół wygrał Intel Extreme Masters Cologne,...