STS

allu jednym z nowych graczy ENCE

Fińska organizacja ENCE eSports poinformowała o pozyskaniu zupełnie nowej drużyny Counter-Strike: Global Offensive. Ekipa postawiła na zespół złożony z pięciu obywateli kraju, z którego sama się wywodzi. Znalazło się w nim miejsce na byłego reprezentanta Ninjas in Pyjamas – allu. Po tym jak allu postanowił nie dołączać do amerykańskiego Team Liquid w sieci od razu […]

Fińska organizacja ENCE eSports poinformowała o pozyskaniu zupełnie nowej drużyny Counter-Strike: Global Offensive. Ekipa postawiła na zespół złożony z pięciu obywateli kraju, z którego sama się wywodzi. Znalazło się w nim miejsce na byłego reprezentanta Ninjas in Pyjamas – allu.

Po tym jak allu postanowił nie dołączać do amerykańskiego Team Liquid w sieci od razu pojawiło się mnóstwo plotek dotyczących tego, jak będzie wyglądała przyszłość fińskiego snajpera. Wśród nich nie brakowało informacji o tym, że były podopieczny NiP-u zdecyduje się na stworzenie nowej drużyny z innymi graczami z Finlandii. Okazały się one prawdziwe.

ENCE eSports reprezentowane będzie przez allu i czterech dotychczasowych graczy Team ROCCAT (czasami występujących także pod nazwą MIXCAT). Mowa tu o xartE, stande, suNnym i juhobie. Z drużyną mają pracować między innymi natu i lurppis. Mają oni nadzieję na przywrócenie fińskiemu CS-owi dawnej świetności.

Aktualny skład ENCE eSports:

  • Aleksi „allu” Jalli
  • Tom „stonde” Glad
  • Miikka „suNny” Kemppi
  • Juho „juhob” Lampinen
  • Mikko „xartE” Välimaa
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Splyce zaprezentował nowy sztab szkoleniowy

Splyce, wcześniej znane jako Follow eSports, dołączyło do grona zespołów europejskich rozgrywek League of Legends Championship Series po wykupieniu sl...