STS

NEEX dołącza do Team Refuse

Rodzimy zespół Counter-Strike: Global Offensive, który zaledwie kilka dni temu dołączył do Team Refuse wzbogacił się o nowego zawodnika. Zmiana nie wynikała ze słabych wyników, a wydarzeń, które miały miejsce przed kilkoma dniami. Mateusza „matty’ego” Kołodziejczyka w Refuse zastąpi Sebastian „NEEX” Trela. matty rozstał się z Refuse po tym, jak polska ekipa została zdyskwalifikowana z […]

Rodzimy zespół Counter-Strike: Global Offensive, który zaledwie kilka dni temu dołączył do Team Refuse wzbogacił się o nowego zawodnika. Zmiana nie wynikała ze słabych wyników, a wydarzeń, które miały miejsce przed kilkoma dniami. Mateusza „matty’ego” Kołodziejczyka w Refuse zastąpi Sebastian „NEEX” Trela.

matty rozstał się z Refuse po tym, jak polska ekipa została zdyskwalifikowana z kwalifikacji do europejskiego Minora. Nasi rodacy zagrali tam bardzo dobrze pokonując między innymi London Conspiracy. Jeden z przeciwników zauważył jednak, że jakiś czas temu matty został zbanowany przez Valve za rzekome bycie zamieszanym w aferę związaną z ustawianiem meczu. Jako, że Minory są turniejami właśnie tej firmy, to organizatorzy postanowili zbanować całe Refuse.

NEEX z Refuse wystąpił w otwartej i zamkniętej fazie kwalifikacji do DreamHack Open Leipzig 2016. O ile w pierwszej z wymienionych polskiej ekipie poszło znakomicie, to gra w drugiej nie była już tak dobra. Refuse przegrało 0:2 z ENCE eSports. Sebastian Trela w poście na swoim fanpage’u oświadczył jednak, że zostaje w Refuse.

Aktualny skład Team Refuse:

  • Sebastian „NEEX” Trela
  • Piotr „Morelz” Taterka
  • Rafał „Sany” Pietrzak
  • Michał „Mono” Gabszewicz
  • Paweł „Reatz” Jańczak
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Wylicytuj tygodniowy bootcamp dla e-sportowców, wesprzyj WOŚP!

Już po raz dwudziesty czwarty gra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W tym roku do akcji włączyła się także firma Miasteczko Multimedialne Sp. z o.o...