STS
fot. ESL

Maniac trenerem EnVyUs

Mathieu „Maniac” Quiquerez został trenerem jednej z najlepszych drużyn Counter-Strike: Global Offensive na świecie – EnVyUs. Szwajcarski zawodnik na profesjonalnej scenie był mniej widoczny od września 2015 roku, kiedy rozstał się z Titan. Teraz powraca, ale w nowej dla siebie roli. Jego podopieczni już w przyszłym tygodniu pojawią się podczas finałów SL i-League StarSeries XIV. Tam Maniac […]

Mathieu „Maniac” Quiquerez został trenerem jednej z najlepszych drużyn Counter-Strike: Global Offensive na świecie – EnVyUs. Szwajcarski zawodnik na profesjonalnej scenie był mniej widoczny od września 2015 roku, kiedy rozstał się z Titan. Teraz powraca, ale w nowej dla siebie roli.

Jego podopieczni już w przyszłym tygodniu pojawią się podczas finałów SL i-League StarSeries XIV. Tam Maniac jeszcze nie będzie podpowiadał graczom EnVyUs, bo będzie pracował w ekipie telewizyjnej, analizując pojedynki uczestników. Podczas kolejnych turniejów, Szwajcar będzie już jednak z zawodnikami.

Dla francuskiej drużyny będzie to pierwszy trener od rozstania się z poprzednim pracodawcą – LDLC. Wcześniej szkoleniowcem tej formacji był Emmanuel „MoMaN” Marquez.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

NEEX dołącza do Team Refuse

Rodzimy zespół Counter-Strike: Global Offensive, który zaledwie kilka dni temu dołączył do Team Refuse wzbogacił się o nowego zawodnika. Zmiana nie wy...