fot. ESL

mousesports triumfatorem drugiego sezonu APM

mousesports bez problemu pokonało w wielkim finale Acer Predator Masters powered by Intel Season 2 graczy FlipSid3 Tactics i tym samym zajęło pierwsze miejsce na rozgrywanych w Niemczech zawodach. Zespół NiKo nie przegrał w Krefeld ani jednej mapy.

Wielki finał był bardzo jednostronny. Spowodowane może być to między innymi faktem, że nie mógł w nim zagrać markeloff – jeden z podstawowych zawodników FlipSid3. Ukrainiec musiał zaraz po finale drabinki przegranych wracać do swojej ojczyzny ze względu na problemy związane z wizą.  W finale zastąpił go ANGE1. Dodatkowo zespół ze wschodu Europy już na starcie przegrywał 0:1, gdyż do wielkiego finału dostał się z LB.

Cache był pierwszą mapą ostatniego meczu Acer Predator Masters powered by Intel Season 2. mousesports zaczęło po stronie antyterrorystów, po której radziło sobie znakomicie. Ekipa nexa na półmetku prowadziła 11:4 i nic nie wskazywało na to, że oblicze spotkania ulegnie jakiejkolwiek zmianie. Po przejściu do terro mousesports dość szybko wykończyło swojego przeciwnika. Pojedynek zakończył się wynikiem 16:6.

Następnie starcie przeniosło się na Overpassa. FlipSid3 stawiało opór swojemu przeciwnikowi tylko w pierwszej części meczu. Świadczyć może o tym chociażby wynik – 8:7 dla F3. Po zmianie stron byliśmy jednak świadkami pełnej dominacji mousesports. Ostatecznie denis i jego koledzy zwyciężyli 16:9.

  1. mousesports – 20 000$
  2. FlipSid3 Tactics – 10 000$
  3. E-Frag.net Esports Club – 7 000$
  4. ALTERNATE aTTaX – 3 000$
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

HerO odchodzi z Team Liquid

Jeden z najbardziej utytułowanych koreańskich Protossów rozstaje się z organizacją, którą reprezentował od sierpnia 2011 roku. Song "HerO" Hyeon Deok...