STS
fot. ESL

bondik w HellRaisers

Jak dowiedzieliśmy się za pośrednictwem oficjalnej strony organizacji, nowym graczem HellRaisers został Vlаdуslаv „bondik” Nеchуроrchuk. Ukraiński zawodnik reprezentował do tej pory barwy FlipSid3 Tactics.

Wczoraj na łamach portalu informowaliśmy o tym, że bondik nie zdecydował się na przedłużenie kontraktu z dotychczasową drużyną. To wzbudziło podejrzenia, jakoby Ukrainiec miał dołączyć do innego zespołu z WNP, czyli HellRaisers. Jak się okazało, na oficjalne potwierdzenie plotek nie musieliśmy czekać nadzwyczaj długo.

Zakontraktowanie bondika oznacza, że z zespołem pożegna się Richard „queztone” Strnátko – tymczasowy zastępca Emila „kUcheRa” Akhundova. Pierwszą okazją do ujrzenia w akcji odświeżonego składu HellRaisers będzie dzisiejsze spotkanie z E-Frag.net w ramach kwalifikacji do CEVO Gfinity S9. Pojedynek ten rozpocznie się o 18:00.

Skład HellRaisers:

  • Kirill „ANGE1” Karasiow
  • Tomáš „oskar” Šťastný
  • Martin „STYKO” Styk
  • Patrik „Zero” Žúdel
  • Vladyslav „bondik” Nеchуроrchuk

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Virtus.pro zaproszone do ELEAGUE!

Organizatorzy ELEAGUE przedstawili kompletną listę zespołów, które będą występować w pierwszym sezonie rozgrywek. Wśród uczestników znalazła się jedna...