STS

Let’s Play Częstochowa: pozostał nam mecz o honor

Chciałoby się napisać – nie tak miało być. Cybersport.pl przegrał drugi mecz podczas Let’s Play Częstochowa. Tym razem ulegliśmy zespołowi Syavit. Cybersport 5:16 Syavit – cache Drugi mecz podczas częstochowskiego turnieju zagraliśmy na cache, zaczynając jako terroryści. Ataki naszego zespołu było mało skuteczne, co pokazywał wynik. Syavit tworzyło sobie coraz większą przewagę, zmniejszając jednocześnie szanse […]

Chciałoby się napisać – nie tak miało być. Cybersport.pl przegrał drugi mecz podczas Let’s Play Częstochowa. Tym razem ulegliśmy zespołowi Syavit.

Cybersport 5:16 Syavit – cache

Drugi mecz podczas częstochowskiego turnieju zagraliśmy na cache, zaczynając jako terroryści. Ataki naszego zespołu było mało skuteczne, co pokazywał wynik. Syavit tworzyło sobie coraz większą przewagę, zmniejszając jednocześnie szanse Cybersportu na awans do fazy pucharowej. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 12:3 na korzyść naszych rywali.

Po zmianie stron gra także nie układała się po myśli Cybersport.pl. Syavit szybko zdołało zakończyć ten pojedynek, wygrywając ostatecznie 16:5. Dla naszego zespołu jest to równoznaczne z zakończeniem przygody w turnieju na fazie grupowej. Na pocieszenie zagramy z nvisgaming.pl, które zajęło pierwsze miejsce w naszej grupie.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Przed nami play-offy finałów ESL Pro League 3

Do gry wracają uczestnicy finałów trzeciego sezonu ESL Pro League. W walce o zwycięstwo pozostały już tylko cztery najlepsze drużyny, które będą rywal...