STS

Zwycięstwo Cybersport w ostatnim meczu w Częstochowie

Na otarcie łez, po słabym początku na Let’s Play Częstochowa, Cybersport.pl okazał się lepszy w swoim ostatnim starciu na tym turnieju, pokonując nvsigaming.pl – zdobywcę pierwszego miejsca w grupie. Cybersport 16:4 nvisgaming.pl – cobblestone Ostatni mecz Cybersport.pl w Let’s Play Częstochowa rozegrał się na cobblestone, na którym zaczynaliśmy w CT. Od początku gra toczyła się […]

Na otarcie łez, po słabym początku na Let’s Play Częstochowa, Cybersport.pl okazał się lepszy w swoim ostatnim starciu na tym turnieju, pokonując nvsigaming.pl – zdobywcę pierwszego miejsca w grupie.

Cybersport 16:4 nvisgaming.pl – cobblestone

Ostatni mecz Cybersport.pl w Let’s Play Częstochowa rozegrał się na cobblestone, na którym zaczynaliśmy w CT. Od początku gra toczyła się pod nasze dyktando. Szybko wyszliśmy na prowadzenie 5:0, kiedy rywale zdobyli pierwszą rundę. Przez pierwszą połowę graliśmy jak nigdy – wygrywaliśmy. Ostatecznie triumfowaliśmy 11:4.

Po zmianie stron gracze Cybersport.pl dalej realizowali założenia taktyczne trenera, czego zabrakło w poprzednich meczach (:D). Powiększyli przewagę do 14:4 i pewnie szli po zwycięstwo. Nie zwracali uwagi na to, że rywale chcą ich zabijać z noży, a robili swoje, pokazując niesamowitego skilla. Ostatecznie wygraliśmy 16:4, kończąc swoją przygodę z tegoroczną edycją Let’s Play Częstochowa.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Let's Play Częstochowa: pozostał nam mecz o honor

Chciałoby się napisać - nie tak miało być. Cybersport.pl przegrał drugi mecz podczas Let's Play Częstochowa. Tym razem ulegliśmy zespołowi Syavit. Cy...