IT-life Cup 2016 pod koniec sierpnia

27-28 sierpnia w Ełku odbędą się finały turnieju IT-life Cup 2016. Rozgrywki w Counter-Strike: Global Offensive i FIFA 16 poprzedzone będą kwalifikacjami online wymagającymi opłacenia wpisowego. W przypadku CS:GO kwota wynosi 50 złotych na drużynę, zaś w FIFA 16 opłata sięga 10 złotych. To ostatnie dni, by zapisać się do zawodów, gdyż rejestracja zostanie zamknięta 12 sierpnia (CS:GO) i 20 sierpnia (FIFA 16).

W eliminacjach w CS:GO będą mogły zagrać maksymalnie 64 drużyny, a awans na finały LAN wywalczy tylko osiem z nich. Dwudniowa impreza odbędzie się w Ełku w galerii Brama Mazur znajdującej się przy Placu Miejskim. Pula nagród w obu turniejach sięga łącznie 15 000 złotych, a do zdobycia będzie zarówno gotówka, jak i sprzęt. Wstęp na teren imprezy będzie otwarty. Organizatorzy przygotują dla gości także dodatkowe atrakcje, w tym strefę Fun Zone z licznymi konkursami i mini turniejami. Dodatkowe informacje o imprezie można znaleźć na stronie poświęconej wydarzeniu.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Sferis PRIDE przegrywa z tRICKED eSports

Słaby mecz przeciwko tRICKED eSports w ramach Stream.me Gauntlet EU #1 rozegrało Sferis PRIDE. Polski zespół gładko przegrał dwie mapy w swoim drugim...

>