Fot. StarLadder

Forev opuści MVP po trzech latach?

Krótko po zakończeniu The International 6 zaczynają się pojawiać pierwsze informacje o przetasowaniach w składach drużyn. Offlaner MVP.Phoenix, piątego zespołu TI 6, ogłosił za pośrednictwem Twittera, że po trzech latach opuści organizację. Kontrakt Lee „Foreva” Sang Don miał wygasnąć z końcem The International 6.

https://twitter.com/Forevdota/status/765388519061598208

Jednak ze strony MVP szybko pojawiła się informacja, że odejście zawodnika nie jest jeszcze całkowicie przesądzone. Negocjacje maja się nadal toczyć i podobno jest szansa na to, że Koreańczycy utrzymają ten sam skład.

Mówi się, że Forev otrzymał już kilka innych ofert, w tym jedną od Team Liquid. W TL obecnie gra Jesse „JerAx” Vainikka, z którym Koreańczyk rywalizował pod banderą MVP.Hot6. Z Liquid w roli trenera związany jest także Lee „Heen” Seung Gon, również były gracz MVP.

Miniony sezon był dla Foreva bez wątpienia najlepszym w karierze. Koreańczyk wraz z MVP.Phoenix wygrał Dota Pit League Season 4 oraz WePlay Dota 2 League Season 3. Do tego udało mu się ukończyć Majora w Szanghaju na czwartym miejscu i Majora w Manili na piątym. Zwieńczeniem dobrego sezonu było piąte miejsce na The International 6. Forev wygrał w tym sezonie ponad 330 000$.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Znamy harmonogram ESL Pro League Season 4

Jutro wieczorem zainaugurowany zostanie czwarty sezon ESL Pro League w Counter-Strike: Global Offensive. W pierwszym spotkaniu zobaczymy zawodników Fa...