STS

Kolejne polskie formacje walczą w Global Offensive Champions League Season 4

W poniedziałek do rywalizacji w Global Offensive Champions League Season 4 przystąpił Sferis PRIDE. Dziś w tych samych rozgrywkach powalczy Team AGG oraz Team Refuse. Szczególnie ciekawie zapowiada się starcie AGG z DarkPassage. Wszystko przez to, że polski zespół na razie nie ogłosił, kto zastąpi rallena i Furlana, którzy przeszli do Kinguin. Zagadką jest, czy […]

W poniedziałek do rywalizacji w Global Offensive Champions League Season 4 przystąpił Sferis PRIDE. Dziś w tych samych rozgrywkach powalczy Team AGG oraz Team Refuse.

Szczególnie ciekawie zapowiada się starcie AGG z DarkPassage. Wszystko przez to, że polski zespół na razie nie ogłosił, kto zastąpi rallena i Furlana, którzy przeszli do Kinguin. Zagadką jest, czy zespół zagra z dwoma stand-inami, czy tym spotkaniem zostaną ogłoszeni nowi gracze drużyny. Refuse z kolei zmierzy się z EURONICS, które wydaje się być faworytem tego meczu. Polacy nie stoją jednak na straconej pozycji.

Hyper i spółka zaczną swój mecz o godzinie 19.00. Team Refuse z kolei będzie walczyć od godziny 20.00. Oba starcia będą rozegrane systemem bo1. Zarówno jeden, jak i drugi pojedynek będzie można obejrzeć pod tym adresem.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Hybrid rozstaje się z Origen

Glenn "Hybrid" Doornenbal, support zespołu Origen, poinformował za pośrednictwem swojego Twittera, że rozstaje się ze swoją dotychczasową organizacją....