STS
fot. ESL

Immunity z nową drużyną

Włodarze Team Immunity poinformowali o zakontraktowaniu nowej dywizji Counter-Strike: Global Offensive. Barwy australijskiej organizacji reprezentować będzie drużyna, która do niedawna występowała pod nazwą ADD. W nowym zespole Immunity występuje między innymi James „james” Quinn. Australijski gracz to jedna z bardziej rozpoznawalnych postaci na tamtejszej scenie CS-a. Co ciekawe, james reprezentował barwy organizacji również w przeszłości. U […]

Włodarze Team Immunity poinformowali o zakontraktowaniu nowej dywizji Counter-Strike: Global Offensive. Barwy australijskiej organizacji reprezentować będzie drużyna, która do niedawna występowała pod nazwą ADD.

W nowym zespole Immunity występuje między innymi James „james” Quinn. Australijski gracz to jedna z bardziej rozpoznawalnych postaci na tamtejszej scenie CS-a. Co ciekawe, james reprezentował barwy organizacji również w przeszłości. U boku takich graczy jak USTILO czy SnypeR pojawił się on na ESL One Cologne 2015.

Oprócz 22-latka w składzie znalazło się również dwóch byłych zawodników Chiefs, Callum „BURNRUOk” Henderson oraz Mark „deStiny” Kagan, a także Sean „Gratisfaction ” Kaiwai – były reprezentant Athletico i SYF. Zgodnie z zapowiedzią, nazwisko piątego gracza poznamy w przeciągu kilku najbliższych dni.

Skład Immunity prezentuje się następująco:

  • James „james” Quinn
  • Mark „deStiny” Kagan
  • Callum „BURNRUOk” Henderson
  • Sean „Gratisfaction ” Kaiwai
  • Gareth „gazR” Lynn – trener

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

SIXER zastąpi NBK podczas finałów SL i-League

Poznaliśmy zawodnika, który wystąpi dla Team EnVyUs w trakcie finałów drugiego sezonu SL i-League StarSeries. Nieobecnego Nathana "NBK" Schmitta zastą...