STS
fot. DreamHack

Team X stworzył organizację Heroic

Duńsko-szwedzka formacja, która dotychczasowo grała pod nazwą Team X, stworzyła nową organizację. gla1ve i spółka od dziś będą występować pod nazwą Heroic. Team X to połączenie zawodników dawnego SK Gaming oraz trzech Copenhagen Wolves. Gracze szybko stworzyli naprawdę mocną drużynę, nawiązując walkę z czołówką. MODDII wraz z kompanami awansowali m.in. na DreamHacka ZOWIE Open Bucharest czy też SL i-League […]

Duńsko-szwedzka formacja, która dotychczasowo grała pod nazwą Team X, stworzyła nową organizację. gla1ve i spółka od dziś będą występować pod nazwą Heroic.

Team X to połączenie zawodników dawnego SK Gaming oraz trzech Copenhagen Wolves. Gracze szybko stworzyli naprawdę mocną drużynę, nawiązując walkę z czołówką. MODDII wraz z kompanami awansowali m.in. na DreamHacka ZOWIE Open Bucharest czy też SL i-League StarSerries Season 2. Niedosyt jedynie zawodnicy mogą czuć w ESL Pro League, gdzie ich bilans wynosi 3-7.

Od 30 czerwca gracze rywalizowali pod nazwą Team X. Teraz jednak się to zmieni, gdyż drużyna CS:GO postanowiła, na wzór Astralis, stworzyć własną organizację. Tym samym od 26 sierpnia zespół będzie prezentował się pod nazwą Heroic.

Skład Heroic:

  • Lukas „gla1ve” Rossander
  • Andreas „MODDII” Fridh
  • Marco „Snappi” Pfeiffer
  • Valdemar „valde” Bjørn Vangså
  • Michael „Friis” Jørgensen
Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Team Secret - historia giganta, którego pokonała chciwość

Lepsze jest wrogiem dobrego - to przysłowie ciśnie się na usta kiedy myśli się o decyzjach jakie w tym roku podjęły osoby odpowiedzialne za Team Secre...