STS

ESEA Global Challenge: ALTERNATE i Crowns pierwszymi półfinalistami

Zakończone przed momentem mecze wygranych wyłoniły pierwszych półfinalistów ESEA Global Challenge. Awans do fazy pucharowej turnieju zapewniło sobie ALTERNATE aTTaX oraz Crowns. Początek spotkania na szczycie grupy A zapowiadał wyrównaną batalię aż do ostatniej rundy. Reprezentanci ALTERNATE bardzo szybko jednak znaleźli sposób na defensywę Echo Fox i odnieśli zwycięstwo. Pojedynek na mapie Cache zakończył się wynikiem […]

Zakończone przed momentem mecze wygranych wyłoniły pierwszych półfinalistów ESEA Global Challenge. Awans do fazy pucharowej turnieju zapewniło sobie ALTERNATE aTTaX oraz Crowns.

Początek spotkania na szczycie grupy A zapowiadał wyrównaną batalię aż do ostatniej rundy. Reprezentanci ALTERNATE bardzo szybko jednak znaleźli sposób na defensywę Echo Fox i odnieśli zwycięstwo. Pojedynek na mapie Cache zakończył się wynikiem 16:9.

W meczu niepokonanych jak dotąd drużyn z grupy B g3x spotkało się z Crowns. W starciu na Cache’u lepsi okazali się ci drudzy, chociaż w tym przypadku walka trwała niemal do samego końca. Po niezbyt udanej pierwszej połowie Szwedzi zrehabilitowali się grając po stronie terrorystów. Dzięki pewnym atakom bardzo szybko zapewnili sobie dużą przewagę, której – jak okazało się później – nie stracili do ostatniej rundy. Crowns wygrało 16:13.

Dzisiejszego wieczoru obejrzymy jeszcze dwa spotkania. W obu przypadkach stawką będzie awans do półfinału. Najpierw dojdzie do starcia ENCE z Echo Fox, a później MK podejmie g3x. Transmisję można śledzić na oficjalnym kanale ESEA.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

ESEA Global Challenge: Chiefs oraz Pnda poza turniejem

Mecze przegranych w obu grupach dobiegły końca. Oznacza to zatem, że na placu boju pozostało już tylko sześć formacji. Z ESEA Global Challenge pożegna...