Pracowity dzień polskich zespołów CS:GO

Środa przyniesie co najmniej pięć spotkań, w których udział wezmą polskie ekipy. Polacy będą rywalizować w eliminacjach do ELEAGE Season 2, QuickShot Arena #21 oraz BlasterX INETKOX League Season 1.

Jako pierwszy do rywalizacji wkroczy Team Kinguin, który zagra z tRICKED eSports w pierwszym meczu zamkniętych kwalifikacji do ELEAGUE. Więcej przeczytacie o tym pod tym adresem.

Następnie w ćwierćfinałowych pojedynkach QuickShot Arena #21 wystąpią Team Refuse oraz Sferis PRIDE. Pierwsi o 18:00 podejmą eSuba, natomiast gracze prowadzeni przez Hypera o 20:00 zagrają przeciwko fm-eSports. Mecze będą rozegrane do jednej wygranej mapy.

Ponadto zarówno Kinguin, jak i PRIDE będą mieli szansę awansować do finału BlasterX INETKOX League Season 1. O 20:00 SZPERO i spółka zmierzą się z Space Soldiers w finale drabinki wygranych. Przegrany tego spotkania podejmie Sferis PRIDE w drabince przegranych. Starcia będą toczone do dwóch wygranych map, a transmisja z nich zostanie przeprowadzona na oficjalnym kanale INETKOXTV. 

16:00 Team Kinguin vs tRICKED eSports
18:00 Team Refuse vs eSuba
20:00 Sferis PRIDE vs fm-eSports
20:00 Team Kinguin vs Space Soldiers
~22:00 Sferis PRIDE vs Space Soldiers/Team Kinguin
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

ESL Pro League: lider tabeli podejmie Fnatic

Wieczorem czekają nas kolejne potyczki w ESL Pro League Season 4. Najpierw o punkty pojedynkować się będą reprezentanci Fnatic i FaZe Clan, a później...