fot. ESL

SL i-League: Team Dignitas w ćwierćfinale

Team Dignitas zapewnił sobie wyjście z drugiego miejsca grupy A turnieju SL i-League StarSeries Season 2. W decydującym spotkaniu podopieczni brytyjskiej organizacji pokonali GODSENT.

  • Team Dignitas 2:0 GODSENT (16:5 Dust2, 16:13 Overpass)

Początek pierwszej mapy należał do GODSENT, które po wygranej pistoletówce szybko osiągnęło 3:0. Później jednak w pierwszej połowie niespodziewanie punktowali już tylko gracze dignitas, całkowicie dominując oponenta. Szwedzi byli kompletnie bezradni i ta bezradność przełożyła się również na stronę CT. Duńsko-norweska drużyna z dużym spokojem zdobyła 16. rundę, obejmując prowadzenie w meczu.

Overpass na starcie był wyrównany, lecz od stanu 4:4 cajunb i spółka znów przejęli inicjatywę, po stronie CT wyciągając wynik 11:4. GODSENT nie odpuściło jednak i zaczęło odrabiać straty. Team Dignitas przez długi czas nie był w stanie zaskoczyć oponentów, przez co przegrywał już 11:13. Ostatnie słowo należało jednak do podopiecznych ruggaha, a seria pięciu punktów z rzędu sprawiła, że mogli cieszyć się z awansu do fazy pucharowej turnieju.

Dziś jeszcze odbędą się trzy mecze decydujące o tym, kto wyjdzie z grup SL i-League. Wszystkie mecze można oglądać tutaj.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Sferis PRIDE z szansą na zwycięstwo w QuickShot Arena #21

Sferis PRIDE jest blisko zdobycia pierwszego trofeum w nowym składzie. Polska formacja zagra bowiem w finale QuickShot Areny #21, a jej rywalem będzie...