STS

Moral Alliance awansowało na finały EMP w Łodzi

Moral Alliance pokonało wczoraj team LUNA, zapewniając sobie awans na finały ESL Mistrzostw Polski. MA jest tym samym drugim uczestnikiem zawodów, które 1-2 października odbędą się w łódzkiej Atlas Arenie. Wcześniej dostali się na nie gracze Team Kinguin. Pojedynek od początku układał się lepiej dla zawodników Moral Alliance. Walki o rundy podopiecznym team LUNA nie […]

Moral Alliance pokonało wczoraj team LUNA, zapewniając sobie awans na finały ESL Mistrzostw Polski. MA jest tym samym drugim uczestnikiem zawodów, które 1-2 października odbędą się w łódzkiej Atlas Arenie. Wcześniej dostali się na nie gracze Team Kinguin.

Pojedynek od początku układał się lepiej dla zawodników Moral Alliance. Walki o rundy podopiecznym team LUNA nie ułatwiał jednak fakt, że jeden z zawodników zmagał się z problemami technicznymi. Pierwszą mapą był Overpass. Tam Moral Alliance zwyciężyło 16:3. Następnie przenieśliśmy się na Dusta2, gdzie także dominowało MA. Spotkanie na drugiej mapie zakończyło się wynikiem 16:5.

Moral Alliance jest drugim uczestnikiem finałów ESL Mistrzostw Polski. Kolejną drużynę, która zagra na zawodach w Łodzi poznamy dziś wieczorem. Reprezentanci VENATOREs zmierzą się z ex-Imperial Dragons.

Odwiedź finały ESL Mistrzostw Polski

Finały ESL Mistrzostw Polski odbędą się 1-2 października podczas 27. Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier w łódzkiej Atlas Arenie. Pierwszego dnia nastąpi rozstrzygnięcie zmagań Counter-Strike: Global Offensive, a drugiego w akcji zobaczymy uczestników turnieju League of Legends. Bilety są już w sprzedaży!

  • bilet jednodniowy normalny – 15 złotych
  • bilet jednodniowy ulgowy – 5 złotych
  • karnet dwudniowy normalny – 25 złotych
  • karnet dwudniowy ulgowy – 10 złotych

Kup bilet na ESL Mistrzostwa Polski

EMP_bannery_720x150_partnerzy

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

MonteCristo i DoA nie pojadą na Worlds 2016

Niedawno opublikowaliśmy wpis, w którym przedstawiliśmy listę komentatorów tegorocznych rozgrywek Worlds 2016. Fani koreańskiej sceny zauważyli pewnie...