Nagrody za 6. sezon LoL-a; Dosia nie zagra na WESG; SIXER w EnVy

Wczoraj pojawiło się kilka istotnych informacji dla graczy League of Legends i Counter-Strike: Global Offensive. Przypominamy je w dzisiejszym „Zanim Wyjdziesz”.

GeT_RiGhT: Maikelele na razie zostaje

Christopher „GeT_RiGhT” Alesund przyznał, że Maikelele wciąż będzie występował w składzie Ninjas in Pyjamas. Razem z tym zespołem ma zagrać na EPICENTER, ESL Pro League i w przypadku kwalifikacji, także w Atlancie. GeT_RiGhT nie zdradził jednak czy po tych turniejach do drużyny wróci pyth.

Czytaj więcej

Nowa aktualizacja LoL-a

Pojawiła się nowa aktualizacja do League of Legends, która wprowadza nowego bohatera – Iverna. Dodatkowo patch zmieni balans kilku bohaterów.

Czytaj więcej

Nagrody za 6. sezon LoL-a

Poznaliśmy nagrody, które trafią do użytkowników League of Legends za 6. sezon. Wszyscy gracze mają czas do 7 listopada na zdobycie jak najwyższego rankingu. Wówczas zostaną zamknięte serwery rozgrywek rankingowych.

Czytaj więcej

DreamHack znów we Francji

DreamHack po raz kolejny zawita do Francji ze swoim przystankiem. Podobnie jak w poprzednich latach zmagania odbędą się w Tours. Na razie znamy tylko datę i miejsce turnieju – gracze z całego świata pojawią się 6 – 8 maja w Centre International des Congrès de Vinci à Tours.

Czytaj więcej

Uczestnicy ocenili EMP w Łodzi

Kilku uczestników wypowiedziało się na temat spraw organizacyjnych ESL Mistrzostw Polski w Łodzi. Wśród nich jest między innymi Mateusz „Kikis” Szkudlarek, który zagrał w meczu pokazowym. – Na ESL Mistrzostwach Polski jestem pierwszy raz, ale atmosfera wydaje się całkiem dobra – mówił Kikis. – Jest sporo widzów, ogólnie ze strony organizacyjnej nie mam żadnych problemów, jeśli chodzi o adminów, dogranie sprzętu czy czegokolwiek. Jeśli mam jakieś pytania to wszystko jest załatwiane, więc podoba mi się od strony organizacyjnej. 

Czytaj więcej

Dosia nie zagra na WESG

Dosia nie pojawi się na finałach europejskich eliminacji do WESG 2016, podczas których miał zagrać w zespole .Russia. Powodem są sprawy rodzinne. Na tych zawodach zastąpić ma go Dmitry „hooch” Bogdanov.

Czytaj więcej

SIXER oficjalnie w EnVy

Christophe „SIXER” Xia został oficjalnie przedstawiony jako gracz EnVyUs. Plotki o tym transferze krążyły już od jakiegoś czasu. Teraz już wiadomo, że francuski zespół postanowił przyjąć go w miejsce DEVILa.

Czytaj więcej

DeadFox na stałe w HellRaisers

HellRaisers od prawie miesiąca testowało nowego zawodnika, a wczoraj podpisało z nim kontrakt. DeadFox do zespołu trafił 14 września, zastępując wówczas innego gracza na testach – smike’a. Teraz doczekał się stałego angażu w HellRaisers.

Czytaj więcej

Startuje WESG 2016

Już dziś rozpoczynają się europejskie finały WESG 2016 w Kijowie, w których o awans do światowego etapu walczą dwie polskie ekipy – Virtus.pro oraz Team Kinguin. Dziś czeka nas sporo pojedynków. Harmonogram:

Czwartek, 6 października:

08:30 GODSENT vs Team1 15:15 .Norway vs Guerilla Method
08:30 Pixel vs LDLC Espoir 15:15 Virtus.pro vs .Russia
09:45 Team Kinguin vs Team1 16:30 Virtus.pro vs .Norway
09:45 GODSENT vs Pixel 16:30 Bpro vs Guerilla Method
11:00 GODSENT vs LDLC Espoir 18:00 Team Dignitas vs Epsilon eSports
11:00 Team Kinguin vs Pixel 18:00 iGame vs EYESports
12:30 Team EnVyUs vs ALTERNATE aTTaX 19:15 k1ck oldschool vs EYESports
12:30 fish123 vs dd 19:15 Team Dignitas vs iGame
13:45 Team EnVyUs vs fish123 20:30 Team Dignitas vs k1ck oldschool
13:45 Astralis vs ALTERNATE aTTaX 20:30 Epsilon eSports vs iGame

Transmisja spotkań z udziałem obu polskich drużyn dostępna będzie na kanale Piotra „Izaka” Skowyrskiego. Pozostałe mecze będzie można obejrzeć na oficjalnym kanale StarLadder.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

DeadFox na stałe w HellRaisers

Niespełna miesiąc testów pozwolił Bence "DeadFoxowi" Böröczowi uzyskać angaż w HellRaisers. Węgier został dzisiaj oficjalnie zawodnikiem wschodnioeuro...