STS
fot. ESL

Roszady w Rogue, bułgarski duet za Maniaca i HS-a

Niezbyt długo trwał rozbrat Kamena „bubble’a” Kostadinova i Viktora v1c7oRa” Dyankova z profesjonalną sceną CS:GO. Bułgarski duet, który w połowie września opuścił szeregi Mortal Kombat, podpisał dzisiaj kontrakt z organizacją Rogue. Bubble oraz v1c7oR zajmą miejsce Kevina „HS-a” Tarna oraz Mathieu „Maniaca” Quiquereza. Zwłaszcza odejście tego drugiego wydaje się być sporym zaskoczeniem. Sam Szwajcar opublikował specjalnie […]

Niezbyt długo trwał rozbrat Kamena „bubble’a” Kostadinova i Viktora v1c7oRa” Dyankova z profesjonalną sceną CS:GO. Bułgarski duet, który w połowie września opuścił szeregi Mortal Kombat, podpisał dzisiaj kontrakt z organizacją Rogue.

Bubble oraz v1c7oR zajmą miejsce Kevina „HS-a” Tarna oraz Mathieu „Maniaca” Quiquereza. Zwłaszcza odejście tego drugiego wydaje się być sporym zaskoczeniem. Sam Szwajcar opublikował specjalnie oświadczenie, w którym wyjaśnia przyczyny takiego toku spraw:

Stworzyliśmy ten skład razem, mając nadzieje, że będzie on zdolny, by włożyć swój czas i wysiłek we wspólną pracę, ale myliliśmy się. Po pewnym czasie zdaliśmy sobie sprawę, że coś nie gra i nie potrafimy znaleźć wspólnego gruntu. Nie ma w tym niczyjej winy, mieliśmy po prostu różne wizje tego, jak drużyna CS-a powinna dążyć do sukcesu. HS i ja rozstajemy się z resztą drużyny. Chciałbym podziękować im za wspólnie spędzony czas, a także życzyć wszystkiego najlepszego w przyszłości.

Odświeżony, duńsko-bułgarski skład zadebiutuje już podczas kwalifikacji do organizowanego przez PGL europejskiego minora, by następnie wystąpić także w Paryżu podczas ESWC 2016.

Nowy skład Rogue prezentuje się następująco:

  • Casper „cadiaN” Møller
  • Jesper „TENZKI” Plougmann
  • Nicolai „glace” Jensen
  • Viktor „v1c7oR” Dyankov
  • Kamen „bubble” Kostadinov
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
TyLoo

TyLoo z 10-letnią wizą wjazdową na terytorium USA

Ile to już razy słyszeliśmy o drużynach z Azji, które swoje nadzieje na podbój światowej sceny Counter-Strike'a musiały porzucić z jakże prozaicznego...