fot. Millenium

Yellowstar: Brak kwalifikacji PSG eSports do LCS nie wchodzi w grę

Bora „Yellowstar” Kim wypowiedział się w wywiadzie dla Millenium na temat swojej kariery i jego roli jako „Head of e-Sports” w jednym z najlepszych klubów sportowych na świecie, czyli Paris Saint-Germain.

Bora wspominał o swojej wieloletniej karierze i jego ogromnym doświadczeniu w branży e-sportowej, a także o tym, że już wcześniej myślał nad zakończeniem kariery.

Już dwa lata temu myślałem o zakończeniu kariery i kontynuowaniu studiów, ale dużo ludzi wspierało mnie i mówiło mi, żebym porządnie przemyślał tę decyzję. Namawiali mnie, żebym podążał za marzeniami i robił coś, co naprawdę daje mi radość. Następny (2015) rok okazał się moim najlepszym rokiem. Teraz po raz kolejny poczułem się tak samo jak wcześniej. Po tylu latach ciągłych treningów zacząłem czuć się zmęczony zarówno psychicznie jak i fizycznie i to dlatego zdecydowałem się ostatecznie zakończyć karierę.

Yellowstar mówił także, że miał ogromną liczbę propozycji od różnych organizacji, ale oferta PSG okazała się najlepszą z nich. Bora opisał też na czym będzie polegać jego nowa praca w PSG eSports.

Jako dyrektor ds. e-sportu będę zarządzał drużyną, sprawdzał czy wszystko działa sprawnie i gładko w danej sekcji, kierował personelem i rekrutował nowych graczy. A ponadto muszę dopilnować, żeby gracze mieli dobre rezultaty.

Były support Fnatic stwierdził również, że brak kwalifikacji jego podopiecznych z sekcji League of Legends do LCS nie wchodzi w grę i dołoży wszelkich starań, aby jego zawodnicy poradzili sobie z tak trudnym wyzwaniem. Więcej informacji znajdziecie w pełnej wersji wywiadu z Borą klikając w ten link.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Zaproszenia na DreamHack Winter 2016 rozesłane

Znamy już komplet uczestników DreamHack Winter 2016, ostatniego tegorocznego przystanka serii DreamHack ZOWIE Open. Organizatorzy wysłali zaproszenia...