fot. Gfinity

BARBARR na stałe w Epsilon

Szwedzki zawodnik André „BARBARR” Möller został oficjalnie przedstawiony jako podstawowy członek składu Epsilon eSports. Dotychczas gracz był jedynie rezerwowym, choć w drużynie przebywał od września tego roku.

BARBARR do Epsilon dołączył jako rezerwowy we wrześniu, gdy z drużyną rozstał się xelos. Barw wspomnianej organizacji przyszło mu bronić między innymi podczas Gfinity CS:GO Invitational, ESWC 2016 oraz europejskiego minora. Można zatem uznać, że decyzja o zakontraktowaniu Szweda przez Epsilon jest bardzo rozsądna. W oświadczeniu zamieszczonym na stronie Epsilon eSports możemy przeczytać, że BARBARR pomógł drużynie wspiąć się na kolejny poziom.

Aktualny skład Epsilon eSports:

  • William „draken” Sundin
  • Fredrik „REZ” Sterner
  • Fredrik „freddieb” Buö
  • André „BARBARR” Möller

Tak czy inaczej, skład Epsilon eSports wciąż nie jest kompletny. Drużyna szuka piątego zawodnika odkąd disco doplan przeszedł do Fnatic. Jego miejsce podczas minora dla drużyn ze Starego Kontynentu zajmował pochodzący z Norwegii kalle.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

G2 Esports i OpTic w wielkim finale Northern Arena Montreal

W wielkim finale Northern Arena Montreal 2016 nie dojdzie do pojedynku dwóch europejskich drużyn. Awans do decydującego meczu kanadyjskich zawodów zap...